Містер LisbonBearPride 2024, Алекс Фортес

Ще один LisbonBearPride вже в історії. Ведмеді з усього світу зібралися в столиці Португалії з 27 травня по 3 червня, щоб відсвяткувати нашу спільноту та братерство. Заходи проходили по всьому місту, в тому числі в барі TR3S Lisboa, номінованому на Bear World Award, де також відбувся виступ музиканта Тома Госса, номінованого на Bear World Award!

Однією з головних подій вихідних, звичайно ж, стали вибори нового Містера Лісабонської Ведмежої Гордості, переможцем яких був проголошений Алекс Фортес. Дізнайтеся більше про нього та його подорож у світі ведмедів нижче.

BWM: Чи можете ви розповісти нам трохи про своє походження?

Алекс Фортес (АФ): Привіт, я Алекс! Я народився у Віго, Іспанія. Це туристичне місто неподалік від Португалії (у мене є родичі по обидва боки кордону). Більшу частину свого життя я працював над локалізацією відеоігор, а 10 років тому переїхав до Лондона, де зараз працюю іспанським редактором у досить великому бренді.

Mr. LisbonBearPride 2024, Alex Fortes

BWM: Що привабило вас у ведмежій спільноті?

АФ: Бачити себе представленим і прийнятим. Я пам’ятаю, як підлітком ходив на пляж з друзями і відчував себе дуже незручно, оскільки я був єдиним, хто вкрився волоссям. А це був час, коли бути безволосим метросексуалом було наймоднішим трендом. Коли я почав ходити на заходи, відчуваючи, що не тільки можу бути собою без вибачень, але й що мене за це цінують, це було так звільняюче. Зустрічі з багатьма позитивними прикладами та людьми, на яких можна рівнятися, допомогли мені відчути себе комфортно у власній шкурі.

BWM: Як виглядає ведмежа спільнота у вашому регіоні світу? Які ваші улюблені місця для відвідування або заходи, в яких ви берете участь разом з місцевими ведмежими групами?

АФ: Ну, це Лондон, і здається, що тут можна знайти все, що завгодно. Однак він вимагає від вас стільки ж, скільки і пропонує, тому це може бути виснажливим. Більшість часу я відчуваю, що не виходжу на вулицю стільки, скільки хотілося б, але кожен вечір, безумовно, веселий. Від класичних пабів і Bearaoke в The Kings Arms до клубних вечірок, таких як Beefmince в RVT або Two Tons of Fun, і це лише деякі з них, – завжди є куди піти повеселитися. Але мушу зізнатися, що мені більше подобається, коли друзі влаштовують вечірку у себе вдома або організовують пікнік. Гучні місця можуть бути для мене дещо приголомшливими, коли я намагаюся підтримати розмову!

(Зліва направо) Містер Ведмідь Чехії 2024 (Мартін), Том Госс, Едді (організатор LBP), Алекс і Містер LisbonBearPride 2023 (Дініз).

BWM: Чому ви захотіли позмагатися за титул?

АФ: Минулого року на LisbonBearPride 2023 ми з моїм партнером Бруно знайшли хороших друзів… ну, багато друзів! Але один з них, Франциско (якому я дуже вдячний за його підтримку), підкинув моєму партнеру ідею про те, що наступного разу я повинен взяти участь у конкурсі. Я чув про це протягом усього року, але я досить інтроверт, до такої міри, що мене іноді називають “неприступним” (хоча наодинці я насправді дурепа!); тому я не розглядав цю ідею. Деякі події, що відбулися пізніше цього року, змінили мою думку. На Reykjavik Bear 2023 потрібно було, щоб двоє гостей приєдналися до танцю на кілька секунд, і я зголосився. Врешті-решт, це був повний танець, але мені було дуже весело на сцені! Крім того, двом моїм друзям (які також не є екстравертами) вдалося виграти титули “Містер Ведмідь Шотландії” та “Містер Ведмідь Лондона”. Я був дуже радий за них, і вони мене дуже надихнули, тому цього року я вирішив бути більш сміливим. Я позував оголеним для двох бодіпозитивних проектів – фотокниги (“Чоловіки та їхні тіла”, шукайте @sir_grolfe в Instagram) та художньої книги (“Ведмежа студія”, автор @dougandcolour в Instagram). До травня я набрався достатньо впевненості (майже!), щоб наважитися і взяти участь у LisbonBearPride.

Алекс (праворуч) зі своїм другом Франциско

BWM: Яким був ваш досвід участі в конкурсі? Як проходив сам процес?

АФ: Першою частиною було онлайн-опитування. Як тільки воно відкрилося, ми з партнером почали просити голоси у всіх наших друзів, груп тощо. Я агітував за допомогою кумедних інстаграм-історій. Одна з них, про тестування на ІПСШ перед відвідуванням заходів, стала досить популярною. Розмовляючи з журі після конкурсу, я дізналася, що ці відео були досить важливими для результату, не тільки тому, що вони принесли мені багато голосів в Інтернеті, але й тому, що вони показали мою особистість і бажання достукатися до людей і розповісти про LisbonBearPride.

У день заходу, щоб завоювати голоси журі, ми дали коротке інтерв’ю і станцювали з нашим спеціальним гостем Томом Госсом. Більшість конкурсантів вилетіли, як в епізоді Drag Race, залишивши тільки нас двох. Я очікував, що в цей момент Том Госс попросить нас синхронізувати губи, але… діджей прийшов з коробкою сосисок, щоб ми могли погратися з ними на сцені! Моєю єдиною метою під час всього заходу було розважитися і зробити так, щоб люди також добре провели час, тому в той момент не залишилося ніякого сорому, і я думаю, що обидва фіналісти дали хороше і смішне шоу. Врешті-решт я переміг, і мені сказали, що це тому, що моя особистість сяяла, що для інтроверта, як ви можете собі уявити, є найбільшою перемогою в житті.

BWM: Які обов’язки пов’язані з вашим титулом?

АФ: Мені дозволили займатися власними справами, хоча я вважаю, що організатори хотіли б, щоб я представляв Португалію на конкурсі “Містер Ведмідь Європа” наступного року, як і попередній Містер LisbonBearPride наступного місяця (удачі тобі, Дінізе!). І, звичайно ж, щоб про LisbonBearPride знали скрізь, куди б я не пішов, хоча для цього мені не потрібна була стрічка! Якщо ви коли-небудь спілкувалися з моїм партнером Бруно і зі мною особисто, ви знаєте, що ми завжди говоримо добре слово про ведмежі заходи, на яких ми побували. Цього року на LisbonBearPride у нас було кілька друзів, які прийшли за нашою рекомендацією, і я вірю, що ми вже переконали ще кількох на наступний рік. Але окрім цього, я хочу зробити Лісабон більш помітним серед ведмежої спільноти. Це все ще недооцінене місце, хоча, здається, останнім часом воно стає більш популярним. Наступного року ми святкуватимемо там ЄвроПрайд, тож це буде ідеальний час, щоб приїхати і насолодитися сонцем, смачною їжею та привітними ведмедями!

BWM: Які цілі ви ставите перед собою на титульний рік? Де ви будете виступати?

АФ: Розповісти якомога більшій кількості ведмедів про Португалію та LisbonBearPride. Чесно кажучи, це дуже дружня подія, а організатори (Едді, Маркос і Нандо) та персонал дуже привітні. Цей рік був для них найбільшим, тож я хочу допомогти їм побити рекорд наступного разу! Ми знайшли там друзів на все життя, і я сподіваюся, що ви теж, якщо вирішите приєднатися до нас наступного разу.

Що ще є в моєму календарі? Поки що я забронював квитки на Лондонський прайд і Ведмеді Рейк’явіка! Сподіваюся, що також поїду на BearScots. Крім того, ще рано говорити, але я сподіваюся додати ще кілька європейських подій цього року. Хто знає, можливо, наступного року буде щось по інший бік океану, я відкритий до пропозицій!

BWM: Які важливі питання, на Вашу думку, потребують вирішення у ведмежій спільноті?

АФ: Поділ і відсутність згоди. Мережа сповнена дискусій про те, хто має бути частиною спільноти Ведмедів. Чи вони занадто товсті або занадто худі. Чи достатньо вони “мужні”. Чи достатньо волохаті. Природжені чоловіки. Звісно, є якийсь центральний образ, більш-менш гнучкий, залежно від особистої думки, але давайте не будемо використовувати його для контролю над воротами. На щастя, я все ще знаходжу події особисто досить привітними для всіх типів (або, можливо, я ходжу на хороші!), тому я сподіваюся, що це просто шум в Інтернеті. Існує також тема згоди, на багатьох рівнях. Дехто вважає, що бути впевненим у власному тілі і демонструвати його на заходах чи в інтернеті – це сексуальне запрошення. Отримувати небажані фотографії або певні запити в Instagram чи Facebook (чорт, у мене була така ситуація на LinkedIn!) до того, як ми обмінялися хоча б парою повідомлень, дуже засмучує. Я люблю заводити друзів в Інтернеті, але коли хтось настирливо заходить не в той час і не в тому додатку, це руйнує досвід і потенційну дружбу. Особисто… це велика червона лінія! Поговоріть з людьми. Ви можете неправильно зрозуміти ситуацію і поставити когось у вкрай незручне становище. Ви можете зруйнувати чиюсь подію. Якщо це їхній перший захід, вони можуть розгубитися! Будь ласка, будьте доброзичливі, привітні, поговоріть, перш ніж чіпати, будь ласка. Це займе лише мить і покращить досвід кожного.

Алекс та його партнер Бруно на Reykjavik Bear 2023

BWM: Де вас знайти? Веб-сайти? Соціальні мережі?

АФ: Найкраще знайти мене в Instagram під ніком @kerbearos. Я намагатимусь продовжувати ділитися кумедними історіями в тому ж стилі, який приніс мені титул Містер LisbonBearPride, і буду тримати вас в курсі подій, на які я збираюся піти, тож, будь ласка, підписуйтесь, і давайте проведемо цей рік весело разом!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар