Мел Бі розмірковує про 5-річні стосунки з жінкою

Мелані «Мел Бі» Браун роками не приховувала своєї сексуальної орієнтації, але через 20 років ми нарешті дізналися деякі пікантні подробиці.

В інтерв’ю виданню Attitude, «Scary Spice» описала свою сексуальність як «дуже відкриту», розмірковуючи про свої 5-річні стосунки з неназваною жінкою, яка, за деякими припущеннями, може бути американською кінорежисеркою Крістін Крокос.

Браун мала романтичні стосунки з Крокос у 2003 році, після розлучення з Джиммі Гульзаром. Вона публічно обговорювала, що зустрічалась з жінкою в минулому, але ніколи не називала її імені.

На питання про те, чи є Браун частиною ЛГБТК+ спільноти, вона відповідає:

«Я відчуваю, що це так. Я не починала свій сексуальний шлях з того, що «я то, я сьо, я бісексуальна». Я була і завжди буду дуже відкритою».

У 2019 році Браун зробила бомбезну новину для Spice Girls, підтвердивши, що зустрічалась з Джинджер Спайс, вона ж Джері Геллівелл. Вона поділилася інтимною інформацією без згоди Геллівелл, що викликало суперечки в мережі.

Хоча Браун мала свою частку інтрижок, вона каже, що її довготривалі стосунки були зовсім іншими.

«Я випадково закохалась в жінку і була з нею протягом п’яти років, – розповіла вона в інтерв’ю Attitude. «Ми спілкуємося донині. Я не хочу вішати на це ярлик, але я завжди вважала, що жінки прекрасні».

У 2016 році вона розповіла Gay City News, що їхні стосунки були досить серйозними.

«Це не було експериментом, – сказала Браун. «Я закохалась в жінку на п’ять років. Експеримент не тривав п’ять років».

Її інтерв’ю з’явилось після виходу нового видання її мемуарів «Жорстоко чесні».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар