ЛГБТК+ батьки в захваті від “доступної” гендерно-нейтральної дитячої книги What Makes A Baby

Батькам нелегко знайти гендерно нейтральні, інклюзивні книжки для малюків, не кажучи вже про те, щоб знайти відповідну віку літературу, яка обговорює репродукцію без надмірної графічності.

У світлі заборони книг про ЛГБТК+ у США, один з батьків ЛГБТК+ виділив перлину – книгу “Що робить дитину” (What Makes A Baby) Корі Сілберберга та Фіони Сміт. Співавтор книги Маркус Боунс (Markus Bones ) написав у TikTok 16 квітня, щоб похвалити “надзвичайно просту, але влучну та інклюзивну” назву, яка підходить для читачів від дошкільного віку до восьмирічного віку.

“Це одна з моїх улюблених книг, – почав Боунс. “Ми розповідаємо про те, як створюються діти, як вони з’являються на світ, і я вважаю, що вона підходить для дітей різного віку”.

Далі автор “Дуже милих людей ” читає вголос для глядачів книгу, яка розповідає про початок зачаття від зустрічі сперматозоїда та яйцеклітини до появи на світ дитини.

@markusbones “What Makes a Baby” by Cory Silverberg and Fiona Smyth – a beautifully simple yet accurate and inclusive depiction of how babies are made ❤️ Highly recommend! #kidlit #bookreview #childrensbooks ♬ original sound – Markus Bones

“Я дуже ціную те, що вони не припускають, що людина, яка постачає яйцеклітину, буде вирощувати дитину, тому що це не так для кожного [батька і дитини]”, – сказав Боунс.

Коли книга перейшла до розмови про репродуктивні органи, зокрема, про матку, Боунс знайшов хвилинку, щоб пояснити свої думки.

“Знову ж таки, дуже негендерний спосіб пояснення цього поняття, який я ціную, тому що в нашому домі тато має матку”.

Точно, просто, доступно“, – говорили вони про один рядок, який пояснював, що не кожна зустріч сперматозоїда і яйцеклітини призводить до народження дитини.

Книга також надає “чудову можливість поговорити з дитиною про її зачаття, про те, звідки вона з’явилася, хто був радий знайомству з нею“.

Історія також пояснює вагінальні пологи та пологи шляхом кесаревого розтину простою науковою мовою. “Я дуже ціную представлення різних типів пологів, [що є] дійсно чудово“, – додав Боунс.

“Загалом, я вважаю, що це чудова книга і прекрасне представлення того, як можуть виглядати інклюзивні медіа. Вона об’єднує різні точки зору та досвіди, щоб зробити щось доступне для кожного”.

ЛГБТК+ спільнота, зокрема батьки, високо оцінили “точність термінології”, як написав один з них: “Анатомія людини – це не так вже й складно для дітей, а ця книга робить її такою доступною для вивчення!

Мені подобається гендерно-нейтральний спосіб викладу матеріалу. Я зараз вагітна, але я також трансгендерна людина, тому це дивовижно“, – відгукнулася інша.

Я дитина ЕКЗ, і мені б сподобалася ця книга, коли я була молодшою“, – прокоментувала інша глядачка.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар