ЛГБТ-фанат закликав Катар скасувати страту за гомосексуальність: «Футбол для всіх. Ми не дозволимо вам знищити це, якими б багатими ви не були»

ЛГБТ-фанат закликав Катар до скасування страти в країні за гомосексуальність.

Німецький футбольний союз (DFB) організував у Франкфурті конференцію з прав людини, в якій брав участь і посол Катару у ФРН Абдулла бін Мохаммед бін Сауд Аль Тані.

До шейха звернувся представник уболівальників Даріо Мінден, він закликав країну, в якій у листопаді-грудні пройде ЧС-2022, скасувати страту за гомосексуальність.

«Я чоловік, і я люблю чоловіків. Будь ласка, звикайте до цього, або тримайтеся подалі від футболу. Тому що найголовніше правило у футболі – футбол для всіх. Не має значення, лесбіянка ти чи гей. Футбол для всіх. Для хлопчиків, дівчаток. І для всіх, хто є між ними.

Так що скасуйте страту. Скасуйте всі покарання за сексуальну та гендерну ідентичність.

Футбол для всіх – це правило дуже важливе. Ми не можемо дозволити вам знищити його, якими б багатими ви не були. Ви можете приєднатися до міжнародної футбольної спільноти і, звичайно, прийняти великий турнір. Але у спорті ось так все і працює – ви повинні ухвалити правила», – цитує Міндена The Washington Post.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією