Громадська організація “Ти не один” продовжує серію навчальних курсів для психологів

Громадська організація “Ти не один” продовжує серію навчальних курсів для психологів, і презентуємо програму “Консультування представників ЛГБТК+ спільноти. Сексуальна варіативність”.

Запрошуємо долучитися до навчального курсу “Особливості консультування представників ЛГБТК+ спільноти”. Даний курс буде цікавий як для практикуючих психологів так і для студентів психологічних факультетів. Метою даного курсу є розкрити важливі питання та певні тонкощі при роботі із представниками ЛГБТК+ спільноти. По завершенню курсу ви отримаєте сертифікат, який буде корисний у Вашій роботі з ЛГБТК+ спільнотою. Навчання відбуватиметься в режимі онлайн у вечірній час, щоб кожному було зручно долучитися.

Під час курсу, на вас чекає теоретична частина та практична, також супервізія. Щоб отримати сертифікат важливо бути присутнім на всіх заняттях у Zoom, та пройти супервізію. Супервізія – це іспит яким ми будемо завершувати навчальний курс. Поспішайте зареєструватися, адже кількість місць обмежена 65 учасниками! Даний курс є безкоштовним!

https://forms.gle/64PaiYQGY9URYyvr9

Старт курсу 01.10.2022р. – 18:00-21:00

Закінчення курсу та сертифікація 23.10-24.10.2022р.

Попит на курс справді значний, тому якщо кількість заявок буде надто велика, наступна група стартує в листопаді!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією