Lego випустила відеоролик про ЛГБТ Прайд парад

У четвер компанія Lego Group випустила в Instagram відео “міні-історій” під назвою “Прайд-парад”.

“Ці сліпучі мініфігурки готові до прайду, щоб влаштувати власне видовищне святкування!”, – йдеться у дописі, який супроводжується відео в Instagram з хештегами #LEGO #Прайд #Святкування #ЛГБТКІА.

Анімаційний ролик, знятий в режимі стоп-моушн, показує фігурки Лего, які збираються на гримувальному столику в спальні. Лего-людина кидає деталь Lego на підлогу, щоб чарівним чином створити райдужну гірку зі столу на підлогу, яка допомагає їй сповзти вниз і приєднатися до інших різнокольорових ЛГБТ-людей Lego на райдужну тематику.

Відео в Instagram переходить до інших персонажів Lego з головами тварин, яких деякі люди в соціальних мережах назвали “пухнастиками”. Звірята вийшли привітати натовп, який влаштував прайд-вечірку на верхівці пилососа Roomba.

Святкові Лего-люди танцювали на верхівці Roomba, яка потім трансформувалася у форму святкового торта. Над вечіркою Lego Pride було випущено в повітря різнокольорове конфетті.

Наприкінці відео з’явилися слова “Щасливого прайду”, написані жирними білими та веселковими літерами.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEGO (@lego)

Відео Lego Pride – це не перший раз, коли компанія-виробник іграшок святкує прайд лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів.

У 2019 році Lego Group випустила конструктор Трафальгарської площі в Лондоні, до складу якого входив веселковий прапор. У червні 2021 року компанія присвятила набір Lego “Everyone is Awesome” вшануванню ЛГБТ-спільноти та більшій інклюзивності.

“Ми хочемо допомогти створити світ за допомогою гри в LEGO®, де кожному радіють і цінують”, – йдеться в описі набору на сайті компанії.

Цього року компанія створила експозицію Lego Parade в Lego Discovery Center MINIWORLD, розташованому в Спрінгфілді, штат Вірджинія, неподалік від Вашингтона, щоб продемонструвати свою підтримку Місяця гордості.

Спеціальна експозиція Lego Pride – це зменшена модель міста Вашингтон, округ Колумбія, з Білим домом, Смітсонівським інститутом та різноманітними пам’ятниками. Вулиці, на яких розміщена експозиція, вистелені різнокольоровими плавучими конструкторами Lego, що демонструють святкування Параду гордості з веселковими прапорами. На створення вітрини з конструктора Lego пішло понад 4094 години.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар