ГО «Інсайт» отримала Премію імені Кім Фрієле

Про це ГО сповіщує у соцмережах.

Хороші новини стають ще кращими, якщо ними ділитися з іншими 🥰

ГО «Інсайт» отримала Премію імені Кім Фрієле. Вона була запроваджена урядом Норвегії з метою відзначення визначних зусиль у боротьбі за права ЛГБТ+ людей у всьому світі. Церемонія нагородження відбулася вчора в Осло, де голова організації Олена Шевченко прийняла цю важливу для нашої команди нагороду.

Ця премія є значущою відзнакою для нас, адже це про видимість роботи не тільки в Україні, але й поза її межами, на міжнародних майданчиках!
В умовах повномасштабної війни боротьба за рівні права стає ще більш вагомою. Саме тому ми продовжуємо роботу в напрямку прийняття законопроєктів 9103 про інститут реєстрованих партнерств та 5488 про злочини на ґрунті ненависті.

У той час, коли сотні ЛГБТ+ людей захищають країну ціною своїх життів — адвокація прав для спільноти набуває додаткових сенсів. Це про визнання та захист ЛГБТ+ людей та сімей на рівні держави, про те, щоб створити таке суспільство, де кожна людина, може відчувати себе в безпеці.

Дякуємо кожній та кожному з команди Інсайту, а також всім ЛГБТ+ організаціям в Україні та людям зі спільноти, які разом з нами докладають максимум зусиль для того, аби ЛГБТ+ люди в Україні мали рівні права та були захищені від насильства та дискримінації.

Разом ми сила, яка здатна побудувати для України нове майбутнє, де кожен та кожна є цінними для держави 🦾

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар