Кожен другий ЛГБТ+ працівник стикається з «шокуюче високим» рівнем насильства, показало опитування TUC зазнає знущань або переслідувань, «шокуюче» опитування TUC

Шокуючий рівень зловживань, з якими стикаються ЛГБТ+ люди на роботі, викладений в опублікованому звіті TUC (Конгрес профспілок Великої Британії).

Більше половини опитаних зазнавали знущань і домагань на роботі за останні п’ять років, причому серед молодих працівників цей показник ще вищий.

Дві третини опитаних молодих людей у віці від 18 до 24 років заявили, що стикалися з тією чи іншою формою знущань, домагань і дискримінації, порівняно з 52% в цілому.

Федерація профспілок закликала міністрів змінити законодавство таким чином, щоб роботодавці мали юридичний обов’язок належним чином захищати своїх співробітників від домагань на роботі.

Вчителька, яка побажала залишитися анонімною, розповіла про результати опитування: «Колеги в кімнаті для персоналу запитували мене про те, як ми займаємося сексом.

Ще до того, як я комусь розповіла про це, моя завуч сказала мені: «Ніхто ніколи не скаже цього, але якщо ти схожа на лесбійку, ти не отримаєш роботу в початковій школі».

«Люди не здогадуються, що я лесбійка, тому я постійно чую гомофобію. Я просто не можу в це повірити».

Uенеральний секретар TUC Павло Новак сказав: «Цей новий звіт проливає світло на масштаби дискримінації, з якою стикаються ЛГБТ+ працівники на наших робочих місцях.

«ЛГБТ+ люди повинні бути в безпеці та отримувати підтримку на роботі. Але натомість вони стикаються з шокуюче високим рівнем булінгу та переслідувань, включаючи напади.

«Культура на робочому місці явно потребує змін. Міністри повинні змінити законодавство, щоб покласти відповідальність за запобігання домаганням на роботодавців, а не на жертв.

«Нам потрібні сильніші права на робочому місці, щоб захистити весь персонал від зловживань на роботі. Хороші, безпечні робочі місця мають важливе значення для формування мотивованої, здорової робочої сили – і це те, на що заслуговує кожен працівник».

Опитування показало, що приблизно кожен п’ятий представник ЛГБТ+ піддавався словесним образам на роботі за останні п’ять років.

Більше чверті сказали, що їм робили гомофобні, біфобні або трансфобні зауваження, спрямовані на них або зроблені в їхній присутності.

А кожен двадцятий повідомив TUC, що зазнав фізичного насильства, погроз або залякування на роботі через свою сексуальну орієнтацію.

Розкриваючи наслідки зловживань для ЛГБТ+ працівників, кожен третій сказав, що втратив впевненість у собі на роботі після інциденту (інцидентів).

Лише кожен шостий сказав, що повідомив про переслідування роботодавцю. З тих, хто це зробив, лише 47% сказали, що їхні скарги були сприйняті серйозно.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар