Компанія Merck завершить випробування нової щоденної “таблетки від ВІЛ”

Компанія Merck заявила про третю заключну фазу дослідження препарату іслатравір.

Merck розпочинає клінічне дослідження з використання препарату іслатравір для лікування людей, інфікованих ВІЛ-1.

У нових дослідженнях оцінюватиметься комбінація доравірину 100 мг та нижчої дози іслатравіру, яку призначено для щоденного застосування. Одне дослідження буде зосереджено на пацієнтів з ВІЛ-1, які раніше не лікувалися. У двох інших дослідженнях буде визначено ефективність заміни АРТ на новий препарат.

Компанія відновила клінічне дослідження після того, як Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів призупинило 13 випробувань іслатравіру, у тому числі його використання як форми доконтактної профілактики (PrEP) та його поєднання з ленакапавіром Gilead для лікування ВІЛ.

Учасники третьої фази дослідження іслатравіру у вигляді перорального прийому один раз на місяць – воно було розпочато раніше – будуть перебувати під наглядом. Хоча це конкретне дослідження було припинено, компанія продовжує пошук коштів на профілактику ВІЛ тривалої дії.

Іслатравір, нагадує Hivplusmag.Com, новий нуклеозидний інгібітор зворотної транскриптази (НДПТ), розроблений американською фармацевтичною компанією Merck. Раніше виробник презентував імпланти з цією ж речовиною як пролонговану форму доконтактної профілактики. Протягом кількох років іслатравір вивчається як засіб для ДКП і як нова опція в терапії ВІЛ-інфекції.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією