Кевін Бейкон сподівається, що хорор “Вони/Їх” додасть впевненості ЛГБТ-підліткам

Кевін Бейкон, лауреат премії “Золотий глобус”, розповів в інтерв’ю, чому він вважає важливим, щоб гомосексуальні підлітки “побачили людей, схожих на самих себе” у серіалі “Вони/Їх” (в сенсі “вони ріжуть їх”: They Slash Them) .

Режисерський проект сценариста Джона Логана (“Гладіатор”, “Авіатор”, “Страшні казки”) для стримінгу Peacock розповідає історію групи ЛГБТК+ підлітків, відправлених батьками до конверсійного табору. Керує цим місцем Оуен Вістлер (його грає Кевін Бейкон), який обіцяє мешканцям, що табір не такий страшний, як вони можуть подумати. Але це, зрештою, це фільм жахів, тож у результаті все під підозрою…

Незважаючи на характер свого героя, Кевін Бейкон відомий як послідовний ЛГБТ-союзник. Напередодні, під час ексклюзивного інтерв’ю PRIDE Бейкон розповів про свої сподівання на те, що фільм зможе підтримати квір-дітей у консервативних штатах США та підштовхнути їх до розуміння свого “я”.

“Підлітки з іншою гендерною ідентичністю, які можуть бачити себе в цьому фільмі – можливо, десь у маленькому містечку в сільській місцевості Америки, у консервативному світі з консервативними батьками. Можливо, вони ховаються, вони залякані. Побачити на екрані людей, схожих на самих себе і тих, хто намагається бути самими собою, це надихає…” – сказав 64-річний Кевін Бейкон.

Бейкон також зазначив, що “Вони/Їх” може змусити консервативних батьків переглянути ставлення до конверсійної терапії:

“Хіба це стало б дивовижною перемогою, якби сталося хоча б з однією людиною?”

Що стосується концепції та жанру самого фільму, то Бейкон сказав:

“Мені сподобалося, що ви берете щось настільки жахливе, як ідея “лікування” геїв, поміщаєте це в дуже доступний жанр – тобто в хорор, а подобається багатьом людям, а адже ставки у цій проблемі дуже високі – це питання життя та смерті, а тут з’являється можливість доторкнутися до проблеми у стилі поп-культури”.


“Вони” продюсує майстер жахів Blumhouse, а прем’єра відбудеться завтра на каналі Peacock.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією