Кейтлін Дженнер заявила, що транс-спортсмени завдають “фізичної шкоди”, а екс-олімпійська чемпіонка підтримала заборону округу Нассау на спорт для дівчат

Екс-олімпійська чемпіонка Кейтлін Дженнер у понеділок підтримала указ виконавчої влади округу Нассау Брюса Блейкмана, який забороняє трансгендерним спортсменам змагатися з біологічними дівчатами у спортивних змаганнях, що проводяться на 100 бейсбольних полях та спортивних об’єктах округу.

Дженнер – ймовірно, одна з найвідоміших у світі трансгендерних громадських діячів – заявила, що біологічним чоловікам не можна дозволяти змагатися в жіночих видах спорту, щоб “захистити чесність змагань”.

Транс-жінки змагаються проти жінок, забираючи цінні можливості у давно захищеного класу згідно з Розділом IX і завдаючи фізичної шкоди“, – сказала колишня спортсменка, уроджена Брюс Дженнер, яка виграла золоту медаль 1976 року в десятиборстві і прославилася тим, що з’явилася на обкладинці коробки з-під пластівців Wheaties.

Різниця між чоловіками і жінками існує на основі ДНК, або ваших хромосом … є величезні переваги і незаперечні відмінності від чоловічого розвитку, в основному проходження через чоловіче статеве дозрівання“, – продовжила Дженнер, виступаючи на прес-конференції з Блейкманом, який видав заборону виконавчим наказом минулого місяця.

“Рішення просте: коли справа доходить до легкої атлетики… ви повинні змагатися в тій біологічній статі, в якій ви народилися”, – сказала Дженнер. “Це має вирішальне значення для захисту чесності змагань у жіночому спорті”.

Минулого тижня Нью-Йоркський союз громадянських свобод подав позов проти округу Нассау і Блейкмана, стверджуючи, що заборона є дискримінаційною по відношенню до транс*спортсменів і порушує права людини і громадянські права штату.

Генеральний прокурор штату Летиція Джеймс також стверджує, що “трансфобна” заборона є незаконною, і видала Блейкману припис “припинити і утриматися”, щоб скасувати її.

Натомість він подав на Джеймс до федерального суду.

Лідер округу Нассау подав до суду на Тіш Джеймс після того, як Генеральна прокуратура заявила, що заборона на участь трансгендерів у дівочих видах спорту є “незаконною”.

Дженнер, погоджуючись з Блейкманом, заявила, що дозвіл трансґендерним дівчатам змагатися з біологічними жінками є дискримінацією жінок згідно з федеральним законодавством – і розкритикувала Джеймс і президента Байдена, заявивши, що вони порушують права жінок.

“У Нью-Йорку у нас є генеральний прокурор-активістка Летиція Джеймс, яка стверджує і, схоже, вважає, що закони і преференції штатів мають перевагу над федеральним законодавством, зокрема, розділом IX і 14-ю поправкою до Конституції США, яка гарантує, що жоден штат не може відмовити людині в рівному захисті перед законом”, – сказала Дженнер.

“У Сполучених Штатах є президент Джо Байден, який закликав внести поправку до Розділу IX в тому вигляді, в якому ми його знаємо. По суті, це перекреслює захист і важкі битви, які жінки вели в спорті”.

74-річна Дженнер підкреслила, що я “співчуваю всім ЛГБТ, і я добре розумію всю боротьбу, незалежно від того, наскільки різними можуть бути наші обставини”.

Але суспільство не може ігнорувати біологічні та фізичні відмінності між людьми, які народилися чоловіками, і тими, хто народився жінками, сказала вона.

Дженнер зосередилася на інциденті з волейболісткою з Північної Кароліни, яка стверджувала, що її травмувала сильніша трансгендерна суперниця.

“Середня швидкість для чоловіків, хороша швидкість, становить 82 милі на годину. Середній показник для жінок – 64 милі на годину, що на 30 відсотків перевищує чоловічу швидкість. І саме тому ми повинні захищати жіночий спорт”, – сказала Дженнер.

Коментарі Дженнер були музикою для вух Блейкмана.

Йдеться про справедливість і безпеку. По суті, я вважаю, що це питання знущань“, – сказав виконавчий директор округу Нассау.

Я думаю, що біологічні чоловіки, які хочуть займатися легкою атлетикою, проти біологічних жінок, які цього не хочуть, – це знущання, і, відверто кажучи, ми не підтримуємо знущання будь-якого роду в окрузі Нассау“, – додав Блейкман.

Згідно з наказом Блейкмана, який набув чинності минулого місяця, жіночим спортивним командам і лігам заборонено використовувати будь-яке зі 100 бейсбольних полів і спортивних споруд округу Нассау – якщо вони не зобов’яжуться не допускати до участі в них трансгендерних гравчинь. Вважається, що це перша подібна заборона на заняття трансспортом в країні.

Блейкман підкреслив, що трансгендерні спортсмени, які є біологічними чоловіками, можуть змагатися з чоловіками або брати участь у неконкурентних спільних або рекреаційних видах спорту разом з жінками.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар