Ірландські небінарні учасники “Євробачення” Bambie Thug люто націлились на організаторів Євробачення: “Нах*й ЄМС”.

Ірландські учасники Євробачення Bambie Thug, які посіли шосте місце у Гранд-фіналі, розлютились на Європейську мовну спілку в гарячій заяві після події 2024 року, сказавши: “До біса Європейську мовну спілку”: “F**k the EBU”.

Євробачення 2024 було затьмарене численними суперечками. Учасник від Нідерландів Joost Klein, який мав виконати пісню “Europapa” у фіналі, був дискваліфікований в останню хвилину через те, що EBU описала як “інцидент з членкинею продюсерської групи за лаштунками”.

Рішення дозволити Ізраїлю виступити на цьогорічному конкурсі також викликало протести і заклики бойкотувати захід через участь країни у війні між Ізраїлем і ХАМАСом.

Раніше цього року близько 450 квір-художників і організацій, включаючи актрису фільму “Поза” Індію Мур і зірку серіалу “Безсоромні” Максін Пік, приєдналися до “Квір за Палестину” і закликали учасника від Великобританії Оллі Александера відмовитися від участі в конкурсі. У листі, який було адресовано зірці, група написала: “Не може бути партії з державою, яка здійснює апартеїд і геноцид“.

Оллі Александер, який посів 18-те місце на Євробаченні-2024 з піснею “Dizzy”, назвав коментарі про те, що своєю участю в пісенному конкурсі він якимось чином є співучасником геноциду, “екстремістськими”.

Я розумію, звідки походять ці настрої, але вважаю, що вони неправильні. Це неймовірно складна політична ситуація, про яку я не маю права говорити“, – додав він.

Ірландськи Bambie Thug були більш відвертим у цьому питанні і, як повідомляється, вступили у конфлікт з EBU під час підготовки до Гранд-фіналу через їхню підтримку Палестини.

8 травня, після першого півфіналу, небінарні виконавці Bambie Thug, заявили, що Європейська мовна спілка змусила їх видалити повідомлення на знак солідарності з Палестиною незадовго до їхнього виступу.

Згідно з повідомленнями, Bambie Thug були помічені на репетиціях з татуюванням на обличчі, на якому було написано “Припинення вогню” стародавнім кельтським алфавітом Огам, що відсилає до конфлікту між Ізраїлем і Хамасом, що триває.

У відеозаписі прес-конференції, розміщеному в акаунті X @wiwibloggs, Bambie Thug “підтвердили, що EBU вимагала від них видалити слова “Свободу Палестині” і “Припинення вогню” зі свого костюму” перед виступом.

“Для мене було дуже важливо [мати ці послання на моєму костюмі], тому що я виступаю за справедливість і за мир”, – сказали Bambie Thug у відео.

Інший небінарний артист Nemo став переможцем Євробачення 2024 від Швейцарії з піснею “The Code”.

“Квіри йдуть, небінарних до й**ної перемоги”

Bambie Thug стверджує, що EBU змусив їх видалити пропалестинські заклики зі свого одягу. (Getty)

Співаки, які були одними з багатьох представників ЛГБТК+ на цьогорічному пісенному конкурсі, тепер стверджує, що ізраїльська телекомпанія KAN порушила правила конкурсу, і що це було доведено до відома EBU, повідомляє Irish Independent.

Отже, тепер, коли я на волі, я можу говорити про все, що завгодно, чи не так? Телеканал KAN підбурював мене до насильства двічі, тричі“, – сказали Bambie Thug після фіналу в суботу ввечері (11 травня).

Ми звернулися до EBU, вони сказали, що розберуться з цим. Вони чекали до останньої хвилини, і ми досі не отримали відповіді. (EBU) дозволила нам бути цапами-відбувайлами, дозволила нам бути речниками, які відстоюють свої інтереси. Цей мовник порушив правила, і я сподіваюся, що наступного року їх не допустять до змагань через це“.

За лаштунками ви не знаєте, який тиск і скільки роботи ми робили, щоб змінити ситуацію, і я дуже пишаюся перемогою Немо“, – сказали вони, маючи на увазі швейцарських конкурсантів.

“Я так пишаюся всіма нами, хто входить до десятки найкращих, хто боровся за це за лаштунками, тому що це було так важко, це було так жахливо для нас, і я так пишаюся нами”.

Я просто хочу сказати, що ми – це те, чим є Євробачення. EBU – це не те, чим є Євробачення. Нах*й ЄМС, мені вже все одно. Нах*й їх”, – додали вони.

Те, що робить нас конкурсантами, спільнота, яка стоїть за цим, любов, сила і підтримка всіх нас – це те, що робить зміни. Світ заговорив, квіри йдуть, небінарних до й**ної перемоги, і я дуже цим пишаюся“.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар