Губернатор республіканської Юти підписав закон про заборону конверсійної терапії

У минулу середу губернатор штату Юта, республіканець Спенсер Кокс підписав закон, який забороняє ліцензованим фахівцям піддавати неповнолітніх так званої конверсійної терапії.

У 2020 році відділ професійного ліцензування штату Юта вже ввів правила, що забороняють піддавати неповнолітніх “лікуванню” від гомосексуальності. Новий закон посилює заборону на цю практику. Порушення вважатиметься непрофесійною поведінкою і спричинить покарання у вигляді тюремного ув’язнення на строк до року і штраф у розмірі до $25 000. Раніше обидві палати законодавчого органу штату одноголосно схвалили цей крок.

Але є й деякі винятки. Відповідно до закону, той, хто є “одночасно медичним працівником і релігійним консультантом” і “діє в основному як релігійний консультант, а не як лікар”, може не дотримуватися заборони. Також від відповідальності позбавлені медичних працівників, які є батьками або близькими родичами, бабусями чи дідусями, клієнтів.

Тепер Юта входить до 21 штату США, який захищає молодих людей від конверсійної терапії.

Спенсер Кокс (Spencer Cox) – республіканець. Але, як виявилося, він симпатизує ЛГБТК+ молоді більше ніж деякі члени його партії, зазначає “Advocate”. Так, минулого року він наклав вето на закон про заборону участі трансгендерних підлітків у шкільному спорті, хоча законодавчий орган подолав вето. Цього року Кокс все ж таки підписав закон, який забороняє підтримку трансгендерній молоді.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією