Грузинська мрія ініціює пакет законодавчих змін проти т.зв. пропаганди ЛГБТ

Сьогодні парламентська більшість ініціює пакет законів «Про сімейні цінності та захист неповнолітніх», що складається з одного основного закону та 18 законопроєктів, які випливають із нього, що вносять зміни до різних законів: Цивільного кодексу, Трудового кодексу, законодавства про освіту тощо, – про це заявив голова парламенту Грузії Шалва Папуашвілі.

За його поясненням, цей законодавчий пакет урегулює 8 питань, пов’язаних зі шлюбом, усиновленням, процедурами корекції статі, “пропагандою ЛГБТ”, “об’єднанням сексуальних меншин”.

«Ознайомлю з основними аспектами того, що регулюватиметься цими законами. Це пакет, що складається з 19 законів, серед яких один основний закон і 18 законів, що випливають.

Перший, це питання шлюбу. Як ви знаєте, ще 2017 року Конституція врегулювала питання шлюбу, як союзу чоловіка і жінки з метою створення сім’ї. Однак ми чуємо різні розмови про те, що в Грузії мають бути запроваджені альтернативні форми шлюбу, тож законом регулюватиметься неприпустимість реєстрації альтернативного шлюбного союзу, що суперечить умові, встановленій для шлюбу законодавством Грузії, тобто, не є союзом чоловіка і жінки.

Друге питання стосується питань усиновлення, і тут буде неприпустимим усиновлення неповнолітньої особи особами, які відносять себе до статі, відмінної від власної статі, або які не є гетеросексуальними людьми, йдеться, зокрема, про самотніх людей, які бажають узяти на усиновлення дитину.

Третє питання стосується операції зі зміни статі, зокрема, буде заборонено проводити хірургічні операції або використовувати інші види медичних маніпуляцій з метою зміни статі людини.

Четверте – це питання зазначення статі в документах, що видаються державою. У посвідченні особи або іншому документі, що видається державою, буде заборонено вказувати стать людини, відмінну від її статі.

П’яте, питання заборони пропаганди в секторі освіти – в освітньому закладі буде неприпустимо вести ЛГБТ-пропаганду. Зокрема, сприяти поширенню такої інформації, яка спрямована на популяризацію віднесення людини до статі, відмінної від її власної, стосунків між представниками однієї статі або інцесту.

Крім того, шосте питання – це розповсюдження інформації, зокрема, це стосується мовників і буде неприпустимим розповсюдження мовником у своєму ефірі такої інформації, яка спрямована на популяризацію віднесення людини до статі, відмінної від її власної статі, стосунків між представниками однієї статі або інцесту.

Тут важливо застерегти, що дана заборона діє лише в тих рамках, що не допускається поширення в ефірі мовника сцени, що відображає інтимні стосунки між представниками однієї статі або сцени інцесту. Також буде заборонено рекламу того ж змісту, що у випадку з мовником означає, що самі ці сцени будуть неприпустимі до передачі в ефірі мовника.

Сьоме питання стосується питань зібрань і маніфестацій – тут будуть неприпустимими публічні збори або маніфестації, спрямовані на популяризацію віднесення людини до статі, відмінної від її власної статі, одностатевих стосунків або інцесту.

І на завершення, восьме питання стосується трудових відносин, як у приватних, так і в публічних установах, що буде недійсним такий обов’язок, що накладається в рамках трудових відносин, який спрямований на ігнорування біологічної статі.

Це вісім питань, які регулюватимуться за допомогою 19 законів. Крім того, в основному законі, а також у Трудовому кодексі 17 травня буде встановлено як день святості сім’ї та поваги до батьків і оголошено вихідним днем“, – заявив Папуашвілі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар