Громадський спорт Нової Зеландії визнав гендерну рівність

Громадянам Нової Зеландії, які займаються громадським спортом, тепер немає необхідності надавати будь-які докази чи пояснення своєї ґендерної ідентичності.

Центральна урядова агенція Sport NZ у вівторок минулого тижня повідомила, що в Новій Зеландії тепер можна займатися громадськими видами спорту, використовуючи самопроголошену гендерну ідентичність.

Це рішення не стосується професійного спорту. Там все, як і раніше, залежатиме від окремих спортивних організацій, які визначають правила участі у змаганнях трансгендерних людей.

“Інклюзивна політика щодо трансгендерів дозволяє людям займатися громадським спортом на основі гендерного самовизначення, а не статі, призначеної при народженні, – йдеться у заяві Sport NZ, цитує його Advocate з посиланням на Reuters. – Тобто людям не потрібно буде якимось чином підтверджувати свій ґендер, статеву приналежність чи ґендерну ідентичність (коли йдеться про систему громадського спорту)”.

Нагадаємо, саме новозеландка Лорел Хаббард стала першою транс-жінкою та першою спортсменкою-трансгендером на Олімпійських іграх. Вона брала участь у змаганнях з важкої атлетики у Токіо у 2021 році.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією