Грецькі священники виступили проти легалізації одностатевих шлюбів

Семеро кліриків ЕПЦ підписалися під документом, у якому сказано, що гомосексуальність – це “не законний сексуальний вибір, а відхилення та збочення природи”.

Група священників Елладської Православної Церкви звернулася до прем’єр-міністра Греції Кіріакоса Міцотакіса не допустити ініціативу ЛГБТ-спільноти щодо рівного доступу до шлюбу, повідомляє видання «Εκκλησια Online».

У листі до прем’єра країни, опублікованого виданням, священники ЕПЦ заявили, що їхня позиція – «свідчення Церкви», а ініціатива ЛГБТ-спільноти, спрямована на легалізацію гей-браків – це «стара історія».

«Невелика меншість, яка має широкий доступ до засобів масової інформації, як друкованих, так і онлайн, протягом багатьох років чинила тиск на уряди та партії з метою законодавчого визнання їхніх сексуальних відхилень», – сказано в документі.

Священники вважають, що навіть ті християни, які «підтримують вільні стосунки з Церквою», знають, що Бог створив дві статі, чоловіка та жінку, а «третьої статі не існує».

Взаємний потяг чоловіка до жінки та жінки до чоловіка «відкриває шлях до шлюбу, який у християнській Церкві вважається “великою таємницею”, таємницею любові, джерелом і колискою людського життя і шляхом, що веде до християнської досконалості чоловіків і дітей», – нагадали клірики ЕПЦ.

«Церква благословляє ці інтимні стосунки та вважає сім’ю, яку створює християнський шлюб, малою “домашньою” церквою. Тому цілком природно, що окрім благословенного християнського шлюбу Церква не сприймає жодних інших видів шлюбу для своїх членів, християн», – йдеться у зверненні священників.

Щодо гомосексуальності, позиція Церкви, пишуть клірики,

«з моменту виникнення і до сьогодні більш ніж ясна: гомосексуальність – це не законний сексуальний вибір, а відхилення та збочення природи».

Більше того, вони наголошують, що за словами апостола Павла, це «тяжкий, смертний гріх плоті, який, якщо людина, яка вчинила його, не кається, виключає її з Царства Божого».

Церква в жодному разі не приймає і не примиряється з гріхом, нагадали священники, і «вона в жодному разі не дає згоди на відхилення від законів природи, встановлених Богом» і «в жодному разі не погоджується поставити християнський шлюб між чоловіком та жінкою і “вільне співжиття”, чи то гетеросексуальне, чи гомосексуальне, у більш-менш рівне становище з благословенною християнською сім’єю», сказано в документі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією