Готовий сценарій продовження “Американської сімейки”: що трапилося з Мітчем та Кемом?

Актор Джессі Тайлер Фергюсон підтвердив, що сценарій спін-оф “Американської сімейки” (Modern Family), зосереджений на житті одностатевої пари Мітча та Кема, існує.

46-річний Джессі Тайлер Фергюсон (Jesse Tyler Ferguson) минулими вихідними отримав свою першу театральну премію “Тоні” за роль у п’єсі “Take Me Out” Річарда Грінберга, відродженої на бродвейських підмостках.

Зраділий актор був відвертий з “Entertainment Tonight”, розповівши про потенційний спін-оф історії Мітча та Кема.

“Сценарій готовий, і він дуже добрий, – сказав Фергюсон у розмові з “ET”. – Значить, можливо все… Якщо хтось захоче його продюсувати, то, можливо…”

Минуло лише два роки з моменту закінчення шоу, яке витримало 11 сезонів, але багатомільйонна армія його шанувальників уже встигла скучити за улюбленою гей-парою та їхньою родиною, зазначає видання.

Розмови про спін-оф “Американської сімейки” розпочалися одразу після фінальної серії 11 сезону. Але нещодавно фанати знову побачили разом Джессі Тайлера Фергюсона та його серіального чоловіка Еріка Стоунстрита (Eric Stonestreet), які поділилися коротким відео з ресторану “Random Access” у Нью-Йорку.

“Entertainment Tonight” сподівається, що сценарій зацікавить якусь стрімінгову компанію, і тоді ми зможемо незабаром знову побачити Мітча та Кема разом.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією