Глава Церкви Еллади про хрещення дітей гей-пар: Почекаємо, поки виростуть

Архієпископ Ієронім нагадав, що Церква хрестить лише тих дітей, батьки яких живуть “згідно з християнськими принципами”.

Предстоятель Елладської Православної Церкви Архієпископ Ієронім заявив, що Церква не буде хрестити дітей гей-пар доти, доки вони не виростуть і не приймуть власне рішення про хрещення.

Відповідаючи на запитання журналістів про хрещення дітей гей-пар, Архієпископ Ієронім наголосив, що «ми повинні знову повернутися до традиції».

«Якщо хрещення відбувається в ранньому віці дітей, то це тому, що в Церкві сформувалося переконання, що дитина росте в середовищі християнських принципів. Тому не було потреби в катехизації, бо вона проводилася в цьому середовищі», – нагадав Архієпископ.

Однак, продовжив він, «тепер ситуація змінюється».

«Ми не проти дітей. Ми любимо й піклуємося про дітей більше, ніж будь-хто інший. Церква чекатиме, поки ці діти досягнуть певного віку, і коли вони виростуть і захочуть охреститися, вони будуть охрещені», – заявив Предстоятель Елладської Церкви.

Примітно, що на зустрічі з Архієпископом Ієронімом був присутній архієпископ Американський Елпідофор, який, відповідаючи на те саме запитання, заявив, що «мені нема чого додати, Його Блаженство вже все сказав».

Раніше повідомлялось, що архієпископ Елпідофор, глава Архієпископії Фанара в США, під час візиту до Греції хрестив двох дітей одностатевої «сім’ї». Ця ситуація спричинила скандал в Греції.

Елладська Церква пообіцяла подати скаргу патріархові Варфоломію, оскільки архієпископ Елпідофор не повідомив митрополиту Гліфадському Антонію, що батьки дітей – геї.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією