Melovin на «Євробаченні». Що відомо?

Відкритий бісексуал Melovin знову вирішив спробувати себе сили у пісенному конкурсі. Поки він готується до Нацвідбору, Гендер Зед відшукали усе найцікавіше про його конкурсний трек Dreamer.

🎵ПІСНЯ БУЛА НАПИСАНА У СКЛАДНИЙ ЧАС

Минулий рік був для співака важким. Melovin зізнається, що довгий час мав проблеми з алкоголем. Також в артиста діагностували цукровий діабет. «Це ніби нагадало мені, що я смертний. Треба мріяти й здійснювати бажання», – каже хлопець.

🎵MELOVIN НАДИХАВСЯ ІВАСЮКОМ

Це відомий український музикант, який написав багато хітів, зокрема, і «Червону руту». Радянська влада його переслідувала, а 1979 року Івасюка знайшли повішеним. Але насправді його вбили спецслужби. Melovin пішов на кладовище до Івасюка, і це вплинуло на трек Dreamer. Співак обіцяє, якщо поїде на Євробачення, то розкаже усьому світу історію Івасюка.

🎵ЄВРОФАНАМ ПІСНЯ СПОДОБАЛАСЯ

Багато людей з інших країн позитивно відгукнулися про трек у своїх оглядах на YouTube. «Цей приспів застрягає в голові», — сказав блогер Eurocelso Reactions. «Мені подобається, що пісня починається спокійно і загадково, а потім ми раптово занурюємося у танець», — відзначив ChrisCalling. «Це навіть краще, ніж пісня, яку він заспівав у 2018 році», – заявила Noosh Berberian.

🎵MELOVIN ВИСТУПИТЬ У НАЦВІДБОРІ 7-М.

І він радіє, адже найменше хотів співати на початку. Колись у Лісабоні співак виступав першим у фіналі «Євробачення» і тепер не хоче повторювати цей тяжкий досвід. Побачити виступ Melovin, а також інших зірок, ми зможемо 3 лютого. Тоді ж і дізнаємося, хто поїде від України до Швеції.

За кого вболіватимеш?

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар