Перший захід 2024 року від ГО Когорта

20 січня ГО Когорта провели перший у цьому році захід. Він був присвячений знайомству транс*спільноти з проектом Глобального фонду в Україні в 2024 році. Про це ГО сповіщує у соцмережах.

Вперше нас тепло приймали у офісі і безпечному місці представники громадської ініціативи «Терго» @tergo_ukraine, які також обмінялися інформаційними матеріалами
(брошурами та посібниками) про свою основну діяльність для транс*спільноти та приймали безпосередньо участь у заході.

Спікерка Анастасія Єва Домані презентувала новий проект Глобального Фонду в Україні, розрахований на 2024 рік, розповіла про адвокаційний і мобілізаційний напрямки діяльності, подальше інформування, тестування, новий формат навчальних та інших заходів, спрямованних на розширення, зміцнення та активізацію спільноти і розбудову нових партнерств.

Вперше нами безпосередньо на першому заході у м. Києві було випробувано новий формат зустрічі, поєднання інформаційного заняття з практичним майстер-класом: завдяки батьківській ініціативі «Терго» успішно закінчено та надіслано на потреби ЗСУ зимовий варіант маскувальної сітки зразка «брудний сніг».

Зустріч пройшла жваво і невимушено, учасники проявили дуже високу активність у дискусіях та неабиякий інтерес до теми, в тому числі і на практичному занятті.

Пройшло знайомство з новими заохоченими до співпраці людьми у дружній атмосфері, також з тими, хто був присутній на заходах вперше.

✨️Нагадаємо, про те, що діяльність здійснюється за фінансової підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» в рамках реалізації програми «Стійка відповідь на епідемії ВІЛ і ТБ в
умовах війни та відновлення України», яка реалізується за підтримки Глобального фонду.

Сподіваємось, у цьому році на нас чекають приємні та продуктивні зустрічі, які допоможуть реалізувати потенціал транс*спільноти!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією