Глава Архієпископії Фанара у США пояснив, чому хрестив дітей гей-пари

Архієпископ Елпідофор вважає, що не хрестити дітей гомосексуалів не можна, бо «Бог не поділяє своїх дітей за жодними критеріями».

Екзарх Архієпископії Константинопольського патріархату у США архієпископ Елпідофор розповів, чому хрестив двох дітей гомосексуальної пари, повідомляє видання in.gr.

В інтерв’ю грецькому журналісту Міхалісу Мітцосу, відповідаючи на запитання про гомофобні нападки, яких він зазнав через хрещення дітей гей пари, архієпископ Елпідофор наголосив, що «Бог любить усіх своїх дітей і не поділяє їх за жодними критеріями» .

«Можливо, це не дуже добре відомо, але Церква не відмовляє – а у випадку з немовлям не може відмовити – нікому у святому таїнстві Хрещення», – запевнив Елпідофор.

За його словами, таїнство Хрещення – це «головне таїнство безумовної Божої благодаті».

«Як ми можемо унеможливити доступ дитини до безмежного милосердя Бога? Навіть Священний Синод Церкви Греції визнав це у листі, який він, як кажуть, направив Вселенському патріархату», – сказав представник Фанара.

Він упевнений, що «напруження» серед мирян та духовенства Елладської Православної Церкви через хрещення дітей гей-пари «було викликано тим, що Церкву знову закликали обирати між “бути” та “видаватися”».

Раніше було повідомлено, що архієпископ Елпідофор, голова Архієпископії Фанара в США, під час візиту до Греції хрестив двох дітей одностатевої сім’ї. Ця ситуація спричинила скандал в Греції. Елладська Церква пообіцяла подати скаргу патріарху Варфоломію, оскільки архієпископ Елпідофор не повідомив митрополиту Гліфадському Антонію, що батьки дітей – геї. Пізніше фанаріотський богослов Іоанн Хрисавгіс заявив, що «час говорити про секс і гендер у Церкві». У свою чергу митрополит Гліфадський Антоній (Авраміотіс) розповів, що архієпископ Елпідофор, хрестивши дітей одностатевої пари, ввів його в оману.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією