Гей-серіал “Ноїв ковчег” повертається на екрани у 2023 році

“Ноїв ковчег” (Noah’s Arc), драматичний серіал, що розповідає про життя і стосунки чотирьох чорношкірих ґеїв, який виходив з 2005 по 2006 рік, офіційно повертається у 2023 році!

Режисер Патрік-Ієн Полк (Patrik-Ian Polk) поділився цією новиною, приймаючи нагороду за заслуги перед жанром на другій щорічній церемонії вручення нагород SpeakOut “I AM” наприкінці минулого тижня, повідомляє “Gaye Magazine”.

“Я дуже радий підтвердити, що “Ноїв ковчег” дійсно повернеться, – оголосив Полк під оплески. – І вже цього року”.

Оригінальний акторський склад серіалу – Дерріл Стівенс (Ной), Дженсен Етвуд (Вейд), Крістіан Вінсент (Рікі) і Родні Честер (Алекс) – був присутній на церемонії нагородження. Не було тільки Дуга Спірмена (Ченса), який записав щире відео, щоб подякувати Полку.

Зірка “Ноєвого ковчега” Дерріл Стівенс на вихідних також поділився у мікроблозі хорошими новинами, заявивши, що проект стане фільмом для MTV.

Серіал “Ноїв ковчег”, який транслювався на каналі Logo майже 20 років тому, зосередився на стосунках чорношкірих ґеїв ще тоді, коли кольорові ЛГБТК+ люди були недостатньо добре представлені в ЗМІ, зазначає “Out”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією