Гей-комедію “Братани” не покажуть у країнах Близького Сходу

Один із найочікуваніших релізів Голлівуду цього року – романтичну гей-комедію “Братани” – не покажуть у країнах Близького Сходу.

“Досі неясно, які саме ринки в регіоні будуть порушені, але, ймовірно, йдеться про Саудівську Аравію, Об’єднані Арабські Емірати, Єгипет і Кувейт – всі вони сумно відомі цензурою фільмів навіть через найменший натяк на теми або контент ЛГБТІК” , – пише “Advocate” з посиланням на “Variety”.

Видання нагадує, що “Вічні” від Marvel також були заборонені в деяких країнах регіону через показ першої одностатевої пари. В інших фільмах було вирізано одностатеві сцени.

Комедія “Братани” (Bros) розповідає історію двох мешканців Нью-Йорка, яких грають Біллі Айкнер та Люк Макфарлейн. У них починається роман. Айкнер грає підкастера та куратора музею, який не хоче брати на себе зобов’язань, а Макфарлейн – юриста, який привертає його увагу. Фільм включає кілька відвертих сцен одностатевого сексу.

Айкнер написав сценарій разом із режисером Ніколасом Столлером. Усі головні ролі виконують ЛГБТК+ актори.

Відсутність близькосхідного релізу, ймовірно, не сильно вдарить по доходах фільму, вважають експерти, тому що голлівудські “комедії, як правило, переважно залежать від внутрішньої частки доходів”.

Прем’єра фільму у кінотеатрах США відбудеться 30 вересня. В інших країнах у жовтні та листопаді.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією