Гей-драма про закоханих регбістів виходить у прокат у Великій Британії

Наприкінці минулого тижня після ходи по кінофестивалями в прокат виходить гей-драма про закоханих регбістів “З боку” (In From The Side).

У дебютному фільмі британського сценариста і режисера Метта Картера (Matt Carter), який понад десять років займається гей-регбі як гравець і тренер, зсередини показаний світ цього, як вважається, грубого чоловічого спорту.

У центрі – історія Марка (Олександр Лінкольн), нового гравця гей-команди регбі. Він має партнера, чоловіка у віці, з яким він зустрічається не так часто, як хотілося б. Незабаром Марк розуміє, що його приваблює недоступний Уоррен (Олександр Кінг). Уоррен – досвідчений гравець, який має давні стосунки з товаришем по команді Джоном.

Але поки клуб перебуває на виїзному матчі, Марк та Уоррен разом влаштовують п’яну зустріч… Між ними починається роман, який вони щосили намагаються приховати як від своїх партнерів, так і від товаришів по команді. Коли їхній секрет розкривається, командний дух піддаються випробуванню, а перемога висить на волосині.

Гей-драма “З боку” (In From the Side) вийшла у Великій Британії в прокат минулого тижня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією