Геї зі США їдуть до Канади за вакциною від віспи мавп

Низькі запаси вакцини проти віспи мавп у США змушують гомосексуалів і бі, які турбуються про своє здоров’я, їхати з метою вакцинації до Канади.

“Advocate” пише: оскільки запаси вакцини обмежені, хлопець із Сіетла разом із друзями вирушив до канадської провінції Британська Колумбія, щоб зробити щеплення.

Гей із Сіетла Джастін Мур розповів в інтерв’ю телекомпанії KING, що він та його приятелі не змогли вакцинуватися у місті, тому їм довелося їхати до сусідньої країни. Там на все пішло близько 15 хвилин. На місці нікого не турбувало те, що чоловіки не є громадянами Канади. “Все було дуже просто…” – сказав Мур.

Незважаючи на всі зусилля американської охорони здоров’я, ситуація з вакцинацією від віспи мавп, м’яко кажучи, бажає кращого. Так, за словами офіційних осіб штату Вашингтон, регіон отримав близько 3550 доз вакцини – для штату з населенням 7,5 млн осіб. Тому поки що не планується відкривати якісь великі майданчики для вакцинації. Інші регіони США в один голос повідомляють – попит на вакцини (їх дві) значно перевищує пропозицію.

Минулого тижня федеральний уряд оголосив, що по всій країні найближчим часом буде доступно 780 000 доз вакцини на додаток до 300 000, розподілених у липні.

Центри з контролю та профілактики захворювань США повідомили про 5 189 підтверджених випадків віспи мавп у США станом на ранок суботи минулого тижня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією