Фінальний сезон “Академії Амбрелла” Еліота Пейджа офіційно отримав дату виходу

Четвертий і останній сезон серіалу “Академія Амбрелла” з Елліотом Пейджем у головній ролі офіційно отримав дату виходу, і фанати вже готові.

Так, наші улюбленці Віктор (Елліот Пейдж), Лютер (Том Хоппер), Дієго (Девід Кастаньєда), Еллісон (Еммі Рейвер-Лемпман), Клаус (Роберт Шихан) і П’ять (Ейден Галлахер) востаннє зустрінуться разом.

Цього сезону до них також приєднаються нові відомі обличчя, серед яких Нік Офферман (“Останні з нас”), Меган Мулаллі (“Білий лотос”) та Девід Кросс (“Затриманий розвиток”).

На початку цього місяця Netflix подарував шанувальникам перший погляд на четвертий сезон, показавши кілька підглянутих моментів, включаючи одну гіркувато-солодку сцену, де сім’я супергероїв робить “останній постріл, як у старі добрі часи”.

Якщо попередні три сезони серіалу, заснованого на графічних романах Джерарда Вея, складалися з десяти епізодів, то в четвертому сезоні буде лише шість, щоб завершити захоплюючий серіал.

У несподіваному дописі в соціальних мережах у п’ятницю офіційна команда “Академії Амбрелла” оголосила, що всі шість епізодів фінального сезону офіційно вийдуть 8 серпня.

Чи варто говорити, що фанати збожеволіли.

“Ви не можете просто так взяти і змінити дату релізу і очікувати, що ми не збожеволіємо”, – написала одна людина в твіттері.

“Боже мій… НАРЕШТІ, НАРЕШТІ, НАША СІМ’Я ЗБЕРЕЖЕТЬСЯ В ОСТАННІЙ РАЗ”, – захоплено вигукував інший.

А третій вигукнув: “МИ ПОВЕРНУЛИСЯ”.

Фанати з нетерпінням чекають, щоб побачити банду “Академії Амбрелла” востаннє разом, і нарешті дізнатися, чим закінчився шокуючий поворот третього сезону.

У минулому сезоні команду “Академії Амбрелла” позбавили їхніх повноважень і перенесли в абсолютно нову часову лінію.

За словами Тудума з Netflix, нова часова лінія означає, що “ставки вищі” і з’явилися “нові вороги, які хочуть, щоб їх стерли з лиця землі”.

Фанати також до смерті хочуть дізнатися, що сталося зі Слоаном з Академії Спарроу (Дженесіс Родрігес), якого не було на груповому знімку.

Останній раз, коли ми бачили Слоан, вона здавалася загубленою десь у новій часовій лінії, створеній Реджинальдом (Колм Фьор) та Еллісон.

Що ще буде у фінальному сезоні “Академії “Амбрелла”, поки що невідомо, але ми сидимо на краєчку свого крісла!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар