Езра Міллер не визнав себе винним у крадіжці зі зломом у Вермонті

Небінарному актору може бути пред’явлено обвинувачення з двох пунктів – у скоєнні тяжкого злочину зі зломом, а також у дрібній крадіжці.

Актор Езра Міллер (Ezra Miller) на початку тижня відмовився визнати себе винним за звинуваченням у крадіжці зі зломом у зв’язку з передбачуваним проникненням у будинок у Вермонті, з якого викрали алкоголь.

30-річний небінарний актор, нагадаємо, звинувачується в тому, що 1 травня самовільно проник у будинок сусіда у Стемфорді, штат Вермонт, вкравши кілька пляшок з алкоголем, поки його не було вдома, йдеться у матеріалах поліції, які буди передани до суду.

Якщо суд вирішить покарати Міллера, йому загрожує термін до 26 років позбавлення волі. Актора також можуть зобов’язати виплатити штраф у розмірі 2000 доларів.

Раніше, цього року, Міллера вже затримували на Гаваях за хуліганство та напад другого ступеня важкості. ЗМІ також заявили про комплекс бога, розвинений у актора, газлайтинг і харассмент по відношенню до кількох жінок.

Наступного разу, пише “Advocate”, актор постане перед судом 13 січня. Тож його адвокати мають час для підготовки позиції захисту.

Раніше Езра Міллер вибачився за поведінку та розповів, що лікується у психолога.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією