Емі Шнайдер розповість, як стати жінкою і мільйонеркою – у “Jeopardy!”

Трансгендерна жінка Емі Шнайдер, найтитулованіша чемпіонка американської інтелектуальної гри Jeopardy!, розповіла, чому буде присвячена її книга, яка виходить восени 2023 року.

43-річна Емі Шнайдер, американська письменниця, яка виграла 40 ігор поспіль у вікторині “Jeopardy!”, видає мемуари. З них шанувальники знаменитості дізнаються, як вона змогла здобути всі ті знання, що привели її до перемоги. А також обіцяно відкрити секрети її особистого життя, включно з подробицями прийняття Шнайдер трансгендерної ідентичності.

Шнайдер – найтитулованіша жінка і найтитулованіша транс*учасниця шоу “Jeopardy!” за всю його історію. Вона виграла Турнір чемпіонів минулої осені і покинула роботу інженера-програміста, щоб написати про себе книгу.

“У формі запитання: Радості та нагороди цікавого життя” (In the Form of a Question: The Joys and Rewards of a Curious Life) – так називатимуться мемуари, які вийдуть у видавництві Simon&Schuster. У книзі Шнайдер обіцяє дати розлогу відповідь на запитання, яке їй доводиться чути найчастіше: “Звідки вона дізналася все, що дало змогу їй стати чемпіонкою “Jeopardy!”?”

“…Я зрозуміла, що одна з головних причин, через яку я знаю все це, полягає в тому, що я неймовірно допитлива. Мені подобається дізнаватися щось нове, і я роблю це не через будь-яку практичну цінність, яку можуть мати знання, а просто заради задоволення”, – сказала вона в інтерв’ю, цитує її “Advocate”.

Емі Шнайдер також обіцяє задовольнити інтерес шанувальників до її трансгендерності. Відомо, що вона вступить у полеміку з приводу користування туалетами та інших тем, що викликають суперечки в суспільстві.

“У реальному житті трансгендери – це не щось страшне, – каже Шнайдер. – Ми не психічно хворі, ким нас намагаються зобразити. Ми просто люди, і я завжди буду горда і за те, що змогла допомогти стільком людям усвідомити це…” “Я хочу поділитися тими досягненнями, які змінюють життя, коли ти виявляєш інтерес до найважливішого предмета у світі: до самого себе”, – підсумувала вона.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією