Елліот Пейдж розповів, що йому погрожували зґвалтуванням після камінг-ауту

Про це він розповів у своїх мемуарах “Pageboy”

Трансгендерна ікона та зірка серіалу “Академія Амбрелла” розповів у своїх нових мемуарах, що йому погрожували зґвалтуванням. Цій ситуації він присвятив окремий розділ, який називається “Відомий актор на вечірці“.

У своїх мемуарах Пейдж пише, що ця ситуація трапилася ще 2014 року на вечірці в Лос-Анджелесі, яка була присвячена його дню народження. Тоді актор ще не ідентифікував себе як чоловік – на той час він тільки зробив камінг-аут, як квір-персона.

На цій вечірці до нього підійшов “знайомий актор”, який відкрито почав проявляти гомофобію щодо Елліота. Ба більше, він пригрозив йому сексуальним насильством. Цей актор заявив, що насправді Елліот не є квір-персоною, що всього цього “не існує” і він просто боїться чоловіків. Після цього він сказав: “я збираюся трахнути тебе, щоб ти зрозуміла, що ти не гомосексуальна“.

За кілька днів, коли Пейдж знову зустрів цього актора, той спробував відхреститися від своїх погроз і повідомив, що в нього “немає жодних проблем із квір-персонами”. Елліот Пейдж розповів, що в його житті подібне відбувалося регулярно і що з такими проблемами стикаються багато квір-персон.

Пейдж пояснив, що він навмисно не називає ім’я цього актора. Однак він зазначив, що на тій вечірці свідками цієї ситуації були кілька людей. Також він додав, що цей неназваний актор обов’язково дізнається про все це і зрозуміє, що це був він.

“Ці моменти, про які ми часто не говоримо або від яких ми повинні просто відмахнутися, насправді дуже жахливі. Я помістив цю історію в книжку, оскільки вона підкреслює нашу реальність – те, з чим ми постійно стикаємося, особливо в середовищі, де переважають цисгендерні люди і гетеросексуали”, – розповів Елліот виданню “People”.

Нагадаємо, Пейдж публічно розповів про себе як про трансґендерного чоловіка в грудні 2020-ого року. Тоді він заявив, що “відчувати себе [самим собою] – це найбільша радість“. Крім того, він став першим відкритим транс-чоловіком, який потрапив на обкладинку журналу “Time”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією