Елліот Пейдж чудово виглядає на обкладинці своїх майбутніх мемуарів

Актор, продюсер та активіст Елліот Пейдж (Elliot Page) анонсував вихід автобіографії “Pageboy” наступного літа.

За ці роки кілька разів виникало питання написання книги, але це, відверто кажучи, здавалося неможливим. Я ледве міг всидіти на місці, не кажучи про те, щоб зосередитися надовго і виконати таке завдання… Нарешті я можу бути сам із я написав книгу про себе, вона вийде в червні наступного року, і я так радий поділитися з вами її обкладинкою прямо зараз…” – повідомив 35-річний Еліот Пейдж у соціальних мережах.

“Трансгендери стикаються із зростанням нападок, від фізичного насильства до заборони на медичне обслуговування… – додав Еліот Пейдж. – Сам процес створення, читання та обміну нашими переживаннями є важливим кроком у протистоянні тим, хто хоче змусити нас замовкнути і завдати нам шкоди. Книги допомогли мені, навіть врятували мене, тому я сподіваюся, що це може допомогти комусь почуватися менш самотнім, більш поміченим, незалежно від того, хто вони і якою дорогою йдуть”.

“Out” зазначає, що Елліот Пейдж має, про що розповісти. Актор почав працювати в індустрії кіно у віці 10 років, а до 20 уже знявся в таких фільмах, як “Леденець” (Hard Candy) та “Джуно” (Juno), останній з яких приніс йому номінацію на премію “Оскар”. Пейдж продовжує брати участь у великих проектах, у тому числі у фільмах франшизи про “Людей Ікс”.

У 2014 році Елліот Пейдж зробив камін-аут, а в грудні 2020 року знову вийшов, цього разу як транс-персона. Через кілька місяців Пейдж став першим трансгендерним чоловіком на обкладинці “Time”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією