Джонатан Грофф та Бен Олдрідж зіграли гей-пару у новому фільмі М. Найта Шьямалана

Джонатан Грофф (“У пошуку”) та Бен Олдрідж (“Дрянь”) зіграли гей-пару батьків у новому фільмі майстра жахів М. Найта Шьямалана.

Преса повідомляє, що зйомки стрічки під назвою “Стук у хатині” (Knock at the Cabin) завершилися ще 12 червня. Це кіноадаптація бестселера “Хатина на краю світу” (2018), написаного американським письменником Полом Тремблеєм.

Грофф (Jonathan Groff) та Олдрідж (Ben Aldridge) грають батьків семирічної дівчинки Вен. Коли вони вирушають на відпочинок у віддалену хатину, на них нападають троє незнайомців, які беруть сім’ю в полон і повідомляють, що одного з них потрібно вбити, щоб врятувати світ від апокаліпсису, що насувається.

Так починається нестерпно напружена, захоплююча історія про параною, жертвах, апокаліпсис і виживання, яка переростає в нищівний фінал, в якому переплітаються долі люблячої родини і, цілком можливо, всього людства.

Разом із Гроффом та Олдріджем у головних ролях зайняті Дейв Батіста, Руперт Грінт та Ніккі Амука-Берд. Прем’єра картини запланована на лютий 2023 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією