Джо Байден і Джилл Байден зателефонували до Club Q, щоб висловити свої співчуття

Президент США Джо Байден та його дружина та Джилл Байден зателефонували власникам Club Q, щоб висловити свої співчуття.

Президент Джо Байден і перша леді Джилл Байден зателефонували власникам нічного гей-клубу Club Q у Колорадо-Спрінгс, штат Колорадо, в якому озброєний злочинець убив п’ятьох людей і поранив понад десяток.

Як повідомляє Білий дім, президент та перша леді висловили співчуття власникам гей-закладу.

“Вони підтвердили свою підтримку ЛГБТ-спільноті, а також свою відданість боротьбі з ненавистю та насильством із застосуванням вогнепальної зброї, – заявив наприкінці минулого тижня Білий дім. – Вони також подякували Ніку та Метью за неймовірний внесок, який вони зробили і продовжать робити в розвиток співтовариства Колорадо-Спрінгс.

Раніше власники гей-клубу розповіли, що напад на Club Q, який відкрився понад 20 років тому, був злочином на ґрунті ненависті.

Але слідчі досі з’ясовують мотив стрілянини. Підозрюваний, 22-річний Андерсон Лі Олдріч, перебуває під вартою без права внесення застави. Прокуратура готується пред’явити звинувачення у вбивстві та злочинах на ґрунті ненависті.

Минулого тижня президент Байден також зателефонував Річарду Фієрро. Фієрро зупинив злочинця та разом з іншими відвідувачами клубу, утримував його до прибуття поліції. Під час нападу загинув бойфренд доньки Фієрро.

У заяві після смертельної стрілянини в гей-клубі Джо Байден сказав:

“Насильство із застосуванням вогнепальної зброї продовжує надавати руйнівний та особливий вплив на ЛГБТ-спільноту по всій країні, і погрози насильства зростають. Ми бачили це шість років тому в Орландо, коли наша країна постраждала від смертоносного нападу, що торкнувся ЛГБТ-спільнота в американській історії”.

Також Джо Байден підтвердив свій намір ухвалити закон, який забороняє продаж штурмову зброю. Республіканці, швидше за все, заблокують такий законопроект, зазначає Advocate.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією