Дженніфер Кулідж: “…Геї можуть бути злими”

Ви вже подивилися “Білий лотос-2”? Тоді, напевно, знаєте, що геї теж можуть бути злими, підлими та підступними. Героїня Дженніфер Кулідж – Таня – так не думала, а тому прорахувалася.

Дженніфер Кулідж (Jennifer Coolidge) хоче бачити більше злих геїв на телебаченні. Ви згодні?

Зірка серіалу “Білий лотос” (White Lotus), яка отримала минулого року премію “Еммі”, розмірковує про долю свого персонажа у приголомшливому фіналі другого сезону і говорить про те, чому вона хоче бачити більше подібних сюжетних ліній на телебаченні. Далі спойлери…

У другому сезоні “Білого лотоса”, пише “Out”, персонаж Кулідж Таня Маккуейд відпочиває на Сицилії, зачарована компанією “геїв із вищого суспільства”. Але виявляється, що ця гей-команда – частина змови її чоловіка Грега з метою вбити її та отримати багатомільйонну спадщину. Чоловіків вона перемагає, але й сама гине.

Кулідж розповіла, що їй сподобався поворот сюжету з “друзями”-лиходіями.

“Це все Майк Уайт. Я б сама не придумала такого сценарію, мені б і на думку це не спало, що геї можуть бути злими, у більшості фільмів, які я бачила, вони хороші хлопці. Але Майк Уайт зробив з них підступних і бездушних”. хлопців”, – розповіла Кулідж.

“Мій персонаж, Таня, вона заворожена, зачарована ними. Ви розумієте, Таня не в захваті від них, але ж її нарешті оцінили, і вона нарешті добре проводить час у цій жахливій поїздці”, – додала Кулідж.

Коли Кулідж запитали, чи любить вона геїв, яким неодноразово освідчувалась у коханні, після того що вони зробили з її персонажем, вона відповіла:

“О, ні… Це не типова історія про геїв, але це була геніальна ідея. Таня просто одна з тих людей, які надто вразливі, вона потрапила не в ту компанію, а лиходії просто опинилися геями».

Кулідж, додає “Advocate”, також розповіла, що хотіла б повернутися до Італії разом із друзями та побачити ще раз ті місця, які показані у серіалі. “Це в моєму списку – повернутися до Італії, у відпустку, і дізнатися про країну самостійно“.

Нагадаємо, фінал “Білого лотоса-2” був показаний минулими вихідними. Він мав неймовірний успіх, а фраза “Геї намагаються мене вбити” на деякий час вийшла у тренди.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією