Дженіфер Лопес “вляпалась” у скандал за 5 млн доларів за виступ у Дубаї

Знаменита співачка Дженіфер Лопес опинилась у центрі скандалу після свого виступу на відкритті нового готелю у Дубаї. За це їй заплатили близько 5 мільйонів доларів.

Незважаючи на свій статус прихильниці прав ЛГБТ+, Лопес виступила перед гостями, включно з російськими артистами, які підтримують військові дії в Україні. Про це повідомляє PinkNews.

Сам захід також викликав обурення через запрошення російських знаменитостей, які підтримують політику путіну, включаючи Андрія Малахова та Олену Летучу.

Лопес пройшлася однією килимовою доріжкою з путіністами, що лише посилило невдоволення українців.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jennifer Lopez (@jlo)

Проте основною критикою співачки став її виступ у країні з одними із найсуворіших обмежень прав ЛГБТ+. У Дубаї гомосексуальність є протизаконною, а одностатеві стосунки можуть викликати ув’язнення.

Дженніфер Лопес зіткнулася з широкою критикою й у США, де її довгий час шанували за погляди та принципи. Пітер Тетчелл, активіст із захисту прав ЛГБТ+, висловив своє розчарування, вважаючи, що виступ Лопес у Дубаї є поєднанням гомофобією та порушенням прав людини:

“Дуже сумно, що така давня союзниця ЛГБТ+, як Дженніфер Лопес, готова поставити гроші вище за права людини”, — зазначив Тетчелл.

Активіст також висловив думку, що режим Дубая використовує світову зірку для створення ліберальнішого іміджу.

“Це цинічна вправа, і це ганебно, що вона погодилася з цим.”

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар