Джейкоб Елорді та Дієго Кальва зіграють коханців у екранізації роману “На швидких конях”

Даніель Мінахан, відомий як автор серіалу “Дедвуд”, зніме фільм “На швидких конях” (On Swift Horses). В основу сюжету картини ляже однойменний роман Шеннон Пуфал (Shannon Pufahl), який було опубліковано у 2019 році.

Роман розповідає історію молодят Мюріел та Лі. Вони починають нове життя, коли Лі повертається з Корейської війни. Новонабутий спокій та розмірене життя героїв порушуються з появою зведеного брата Мюріел на ім’я Джуліус – який є любителем азартних ігор з незрозумілим минулим, та який стає третім кутом у любовному трикутнику. Трикутник веде до хаосу та драматичних моментів у житті героїв. Головні ролі у фільмі виконають Дієго Кальва (“Вавілон”), Дейзі Едгар-Джонс (“Там, де раки співають”) та Джейкоб Елорді (“Ейфорія”).

Нещодавно Кальва поділився своїми думками про Елорді у Variety. “Було так здорово з ним працювати. Він одержимий фотографією, одержимий старими п’єсами, – каже мексиканський актор. – Він любить Теннессі Вільямса, він любить Чехова. Він зовсім не той хлопець, яким ви його сприймаєте. Він дуже класний актор. Він просто приголомшливий. “.

Потім Кальва натякнув, чого глядачі можуть очікувати від фільму “На швидких конях”:

“Не знаю, чи можу я про це розповісти, але в цьому фільмі на нас чекають досить гарячі сцени… дуже крутий фільм”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією