ДНК нових жертв знайдено в маєтку серійного вбивці геїв з Індіани

Поліція штату Індіана витягла два нових ДНК більш ніж із 10 000 обгорілих людських останків, знайдених на території маєтку успішного бізнесмена-республіканця Герберта Баумейстера. Зразковий сім’янин Баумейстер, батько трьох дітей, підозрюється у вбивстві 25 гомосексуалів різного віку в 1980-х і 90-х роках.

Сам Баумейстер (Herbert Baumeister) давно небіжчик – він наклав на себе руки у 1996 році в громадському парку в Канаді після того, як стало відомо, що поліція обшукала його маєток площею 18 акрів у Вестфілді за межами Індіанаполіса і видала ордер на його арешт. Відтоді триває розслідування.

Напередодні, повідомляє “Advocate”, коронер округу Гамільтон Джефф Джеллісон розповів: слідчі вважають, що обгорілі кістки та їхні фрагменти – це рештки принаймні 25 осіб. Під час початкового розслідування в 1990-х роках криміналісти витягли 11 зразків ДНК, з яких вісім ідентифіковано і зіставлено з жертвами злочинів. Два нові профілі ДНК будуть також порівнюватися зі зразками, наданими сім’ями молодих людей, зниклих безвісти в цьому районі.

За версією слідства, Баумейстер вів подвійне життя. Він грав роль люблячого чоловіка, батька і був успішним бізнесменом… Але поліція також вважає, що Баумейстер – серійний убивця, який убив щонайменше 11 молодих чоловіків і підлітків і сховав їхні тіла в усій Індіані й Огайо в період із червня 1980 року по жовтень 1991 року. Пізніше Баумейстер купив маєток в Індіані, злочини в Огайо припинилися, проте почали зникати геї в околицях Індіанаполіса.

У 1994 році 13-річний син Баумейстера знайшов людський череп і набір кісток, граючись у сімейному маєтку. Дружині Баумейстер сказав, що це кістки зі старого медичного скелета його батька-анестезіолога. Уже після смерті Баумейстера його дружина зізналася, що пара вступала в статевий зв’язок лише тричі за час шлюбу, і що вона ніколи не бачила свого чоловіка повністю оголеним.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією