Діджейка, лесбійка несе паралімпійський вогонь, незважаючи на погрози вбивства на церемонії відкриття Олімпіади

Їй погрожували вбивством за участь у фрагменті церемонії відкриття Олімпійських ігор, в якому були задіяні драг-квін.

Барбара Бутч – діджейка, лесбійка, яка отримала погрози смерті після виступу на церемонії відкриття Олімпійських ігор, дехто звинуватив її у висміюванні християнства, – кинула виклик своїм ненависникам, публічно пронісши паралімпійський вогонь у неділю ввечері, напередодні церемонії відкриття 28 серпня.

«Я вирішила не боятися існувати в публічному просторі», – сказала Бутч, повідомляє FranceInfo. Вона була однією з близько 1000 факелоносців_ець, які пронесуть Паралімпійський вогонь у 50 містах Франції, щоб підвищити обізнаність про людей з інвалідністю та сприяти їх залученню до спорту.

«Яка удача! Який неймовірний момент нести вогонь @paralympics @paris2024», – написала Бутч у слайд-шоу в Instagram. «Люди, які стежать за моєю роботою протягом тривалого часу, знають, наскільки я борюся за представництво всіх, що я борюся проти ейджизму і за інклюзивність».

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Butch (@barbarabutch)

Бутч несла вогонь на музичному фестивалі Rock En Seine у національному парку Сен-Клу, що на захід від Парижа. Вона несла факел разом з Маржанною Сатрапі, французько-іранською графічною письменницею, найбільш відомою завдяки своїм графічним мемуарам «Персеполіс», та Еліосом Лачуманаєю, французьким паралімпійським спортсменом-дзюдоїстом, який виграв бронзову медаль на Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо, Японія.

«Rock en Seine був моментом, сповненим емоцій», – додала вона, зазначивши, що їй вдалося познайомитися з кількома артистами, які виступали на заході. «Цей фестиваль був неймовірним і залишиться унікальним моментом…. Нести цей вогонь – це момент, який назавжди закарбується в моєму серці. Репрезентація має значення. Зробити невидиме видимим знову і назавжди. Дякую всім людям, які йдуть за мною і супроводжують мене на цьому шляху любові».

Буч отримала погрози смерті, тортур і зґвалтування, а також численні антисемітські, гомофобські, сексистські та фетфобські образи за участь у фрагменті церемонії відкриття Олімпіади, який включав свято Діоніса за участю драг-квін і моделей з подіуму. Багато консервативних християнських глядачів гнівно сприйняли цю сцену як насмішку над «Таємною вечерею», відомою картиною художника-гея Леонардо Да Вінчі, яка незліченну кількість разів була відтворена в сучасній поп-культурі.

У цій сцені Бутч була одягнена у срібний головний убір, схожий на німб, і була оточена драг-квін, танцюристами та іншими артистами, які грали на діджейському пульті. Потім артисти вийшли на подіум, демонструючи французьку моду та стиль.

Після закінчення Олімпіади Бутч пообіцяла безстрашно боротися з погрозами. Її адвокат подав юридичні скарги, щоб розпочати офіційне поліцейське розслідування щодо тих, хто за ними стоїть.

Олімпійські чиновники неодноразово заявляли, що вистава не була відтворенням Таємної вечері, а насправді була інсценізацією діонісійського бенкету. Томас Джоллі, художній керівник церемонії відкриття, сказав: «Моє бажання не було підривним, не висміювати і не шокувати. Понад усе я хотів послати послання любові, послання включення, а зовсім не розділення».

Джоллі сказав, що сподівається, що виступ стане даниною різноманітності, а стіл на злітно-посадковій смузі під час виступу – «даниною застіллю і французькій гастрономії».

«Я ніколи не соромилася того, ким я є, і беру на себе відповідальність за все, в тому числі і за свій творчий вибір, – продовжила вона. «Все своє життя я відмовлялася бути жертвою. Я не буду мовчати. Я не боюся тих, хто ховається за ширмою або сидить і сперечається, їхньої ненависті та розчарування. Я буду боротися з ними без жодного тремтіння. Я рішуча і я пишаюся цим. Я пишаюся тим, ким я є, чим я є і що я уособлюю для моїх близьких і для мільйонів французів. Моя Франція – це Франція».

Серед інших факелоносців – колишні паралімпійці, молоді параспортсмени, волонтери паралімпійських федерацій, новатори передових технологій, люди, які присвятили своє життя іншим людям з порушеннями, а також люди, які працюють у некомерційному секторі для підтримки опікунів.

Паралімпійський вогонь, розділений на 12 факелів, нестимуть різні паралімпійці, молоді спортсмени з інвалідністю, а також волонтери Паралімпійської федерації та люди, які присвятили своє життя підтримці людей з інвалідністю та створенню технологічних засобів для їхньої допомоги.

Смолоскипи об’єднаються в центрі Парижа в середу ввечері, де вони запалять казан в рамках тригодинної церемонії відкриття Паралімпіади.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією