Чоловіка відправили в психіатричну лікарню після спроби створити перший в Пакистані гей-клуб

Чоловік, який вирішив не називати своє ім’я в інтерв’ю The Telegraph, подав заявку на відкриття клубу в Абботтабаді, консервативному північному місті, де був знайдений і вбитий Усама бін Ладен.

У заяві, поданій на ім’я заступника комісара міста, чоловік зазначив, що клуб повинен стати «великою зручністю і ресурсом для багатьох гомосексуальних, бісексуальних і навіть деяких гетеросексуальних людей, які проживають в Абботтабаді зокрема, і в інших частинах країни в цілому».

Гей-секс у Пакистані є незаконним і може бути покараний від двох років до довічного ув’язнення. Консервативна релігійна культура також ускладнює відкриту гомосексуальність, хоча на практиці закони рідко застосовуються.

Прояви любові також не схвалюються серед гетеросексуальних пар, а секс до шлюбу вважається злочином.

У заявці зазначалося, що в «передбачуваному гей-клубі, який попередньо називатиметься гей-клуб “Лоренцо”, не буде ніякого гей- (або не-) сексу (крім поцілунків)».

“Добре помітне оголошення на стіні попереджало б: ніякого сексу в приміщенні. Це означало б, що жодні правові обмеження (навіть застарілі, такі як [анти-содомія] розділ 377 Кримінального кодексу) не будуть порушуватися в приміщенні”.

Офіс округу Абботтабад підтвердив The Telegraph, що отримав заявку на відкриття гей-клубу і розглядає її, як і будь-яку іншу пропозицію.

Лють серед мешканців

Однак заявка просочилася в соціальні мережі, що викликало гнів місцевих жителів і політиків у північній провінції Хайбер-Пахтунхва, де жінки стикаються з обмеженнями в доступі до освіти і спілкування за межами своїх домівок.

Насір Хан Назір, лідер правої партії «Пакистанська народна партія» (ПНП), заявив, що якщо дозвіл на відкриття клубу буде надано, то це матиме «дуже серйозні наслідки».

Інший депутат від цієї партії заявив, що він обіллє будівлю бензином і підпалить її.

Лідер «Джаміат Улема Іслам» (ДУІ), консервативної релігійної партії в асамблеї Хайбер-Пахтунхва, заявив, що чоловік, який намагався відкрити клуб, нещодавно повернувся з візиту до Великобританії.

The Telegraph, який намагався відвідати заявника вдома, дізнався, що 9 травня його перевели до психіатричної лікарні Сархад у Пешаварі.

Друзі заявили, що вони вкрай стурбовані його безпекою і що їм не дозволили відвідати чоловіка або дізнатися більше інформації.

«Всі бояться, що розмова про це наразить їх на небезпеку», – сказав один з них.«Я не знаю про його самопочуття вже багато днів», – сказали вони, додавши, що «намагалися дізнатися про нього кілька разів, але безуспішно».

Друг додав, що сексуальна орієнтація заявника була добре відома в Абботтабаді, і в громаді ніколи не було проблем з ним. Вони сказали, що зараз він дуже «вразливий» і «з ним може статися що завгодно в будь-який час».

“Я говорю про права людини”

В інтерв’ю перед тим, як його відправили до психіатричної лікарні в Пешаварі, заявник розповів The Telegraph: «Я говорю про права людини і хочу, щоб права людини були захищені».

Він сказав, що попросить чиновників надати письмову відповідь, чому вони відхилили його петицію, якщо вона виявиться безуспішною.

“Я розпочав боротьбу за права найбільш знехтуваної спільноти в Пакистані і буду піднімати свій голос на кожному форумі, – сказав він.

«Якщо влада відмовиться, я звернуся до суду і сподіваюся, що, як і індійський суд, пакистанський суд винесе рішення на користь геїв».

Кілька індійських штатів дозволяють жити разом одностатевим парам, але минулого року Верховний суд відмовився легалізувати одностатеві шлюби, стверджуючи, що це справа парламенту.

Релігійні партії звинуватили заявника в тому, що він працює від імені іноземної держави, і закликали відправити у відставку члена окружного суду Абботтабада лише за те, що він розглядав цю заяву.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар