Бориса Джонсона висміяли за «порожнє» повідомлення в рамках місяця гордості: «Ви ганьба»

Бориса Джонсона звинуватили за те, що він розіслав урочисте повідомлення про місяць гордості, оскільки його уряд все більше намагається захистити права ЛГБТК+.

У відео, опублікованому в офіційному акаунті прем’єр-міністра Великобританії у Twitter, Джонсон сказав, що він «пишається» тим, скільки ЛГБТК+ людей попросили притулку в країні з Афганістану після вторгнення талібів.

У серпні 2021 року Міністерство внутрішніх справ оголосило про програму перевезення вразливих афганців у безпечне місце у Великобританії, плануючи прийняти 5000 біженців протягом першого року.

«ЛГБТ-афганці приїжджають до цієї країни, тому що ми є місцем, яке вітає і розуміє, що нетерпимість в цій країні просто неприйнятна», – сказав Джонсон.

Джонсон додав: «Я пишаюся перш за все тим, що Великобританія — це країна, де ви можете бути ким завгодно, і ви можете любити того, кого ви вирішите любити, незалежно від того, хто ви є, звідки ви родом або яке ваше походження.

Тож приємно бачити, як афганці приїжджають до цієї країни з цими знаннями і бачать нашу країну як маяк надії.

Ось чому місяць гордості має таке велике значення. І я сподіваюся, що у вас є велика гордість».

Користувачі Twitter були не дуже вражені побажаннями Джонсона, враховуючи тривожний досвід його уряду щодо прав ЛГБТК+.

Борис Джонсон неодноразово відмовлявся вибачитися за те, що називав геїв «бомжами в майках» у колонці Telegraph 1998 року про відставку депутата-гея Пітера Мендельсона з лейбористського кабінету.

Міністерство внутрішніх справ відмовило в притулку 25 ЛГБТК+ чоловікам з Афганістану, які були змушені покинути свої домівки з 2017 року.

Один афганець-гей, який втік до Великобританії, коли йому було 10, може бути депортований назад до Афганістану, хоча це, ймовірно, піддасть ризику його життя.

Хоча в електронних листах міністерства внутрішніх справ говорилося, що прем’єр-міністр санкціонував евакуацію тварин із центральноазіатської країни, але 250 квір афганців не змогли доставити повітряним транспортом, оскільки було «занадто багато інших людей», які потребували допомоги.

Міністерство внутрішніх справ також просуває імміграційну схему, яка депортуватиме деяких шукачів притулку в Руанду, яка бореться з ЛГБТК+, незважаючи на визнання того, що квір-люди стикатимуться там із дискримінацією.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон проходить під інсталяцією Місяця гордості біля 10 Downing Street. (Leon Neal/Getty Images)

І хоча ЛГБТК+ люди можуть вільно «вибирати», кого вони люблять, транс-людям не дозволяється бути тим, ким вони хочуть бути.

Міністри стверджують, що транс-молодь не повинна мати доступу до медичних послуг, що підтверджують гендер, або підтримувати їх у школі. Транс-люди також не повинні мати можливість легко змінити свою законну стать, бути захищеними від варварської конверсійної терапії чи займатися спортом.

Решта Європи так само не зовсім бачить Великобританію як «маяк» прав ЛГБТК+.

Велика Британія протягом багатьох років різко падає вниз у континентальному рейтингу ЛГБТК+ групи ILGA-Europe, опустившись з першого місця в 2014 році до 14-го сьогодні.

Серед причин – а їх було багато – були тривалий час очікування Національної служби охорони здоров’я на лікування, що підтверджує гендер, вихід державних установ із програми інклюзивності Стоунволла, призначення людей, які протистоять трансгенам, до національного контролю за рівності та зростання анти- транс-риторики політиків і преси, що завдає «серйозної шкоди».

Злочини на ґрунті ненависті проти ЛГБТК+ британців також різко зросли в останні роки. З 2014 по 2015 рік було зареєстровано 6363 гомофобні злочини на ґрунті ненависті.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією