Біллі Портер продає свій будинок на тлі страйку американських акторів і сценаристів

Страйк американських сценаристів, який триває ось уже понад три місяці, руйнує сімейну економіку актора і режисера Біллі Портера. Але сам Портер підтримує страйкарів і готовий продати будинок і голодувати!

Біллі Портер (Billy Porter), який став символом свободи і творчості для багатьох не тільки в ЛГБТ-спільноті, не соромиться у висловлюваннях, звинувачуючи керівників найбільших кіностудій США в жадібності.

Біллі Портер – одна з найвпливовіших зірок останнього десятиліття, яка була удостоєна кількома преміями “Еммі”, “Греммі” і “Тоні” за проєкти на кшталт “Поза” і “Kinky Boots”. Однак навіть він зазнає труднощів, коли студії забирають усі гроші, залишаючи крихти акторам і сценаристам.

В інтерв’ю “Evening Standard” 53-річний Портер поділився своїми думками з приводу поточного страйку SAG-AFTRA і висловив думку щодо відмови великих студій платити акторам гідну зарплату. Портер заявив, що втомився від того, що американці сприймають акторів-страйкарів як “купку мільйонерів, які хочуть ще більше мільйонів”. Він вказав на те, що отримував чеки на шість центів як роялті за свої ролі.

Проблема в тому, що чинну модель виплат роялті було створено в 50-60-х роках минулого століття. З появою стримінгових сервісів роялті просто зникли. “У нас немає контракту на це… і вони не зобов’язані бути прозорими щодо своїх доходів”, – сказав Портер.

“Чути від Боба Айгера (голова ради директорів The Walt Disney Company – ред.), що наші вимоги щодо зарплати нереальні, тоді як він заробляє 78 000 доларів на день? – емоціонує Портер. – У мене просто немає слів…”

Портер також додав: “Мені доведеться продати свій будинок. Так! Тому що ми страйкуємо. І я не знаю, коли ми повернемося до роботи. Життя артиста, поки в тебе є купи грошей – чого в мене немає! – це животіння від чека до чека“.

Страйк Гільдії кіноакторів (SAG-AFTRA), нагадує “Out”, офіційно розпочався 14 липня, коли актори приєдналися до Гільдії сценаристів Америки (Writers Guild of America), яка страйкує з 2 травня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією