Байден має намір заборонити вивішування прапорів гордості біля американських посольств в рамках переговорів з республіканцями щодо угоди про витрати на $1 трлн

В угоду про фінансування уряду, яка незабаром буде оприлюднена, включено положення, яке передбачає, що над американськими посольствами можна буде вивішувати лише прапори США.

Посольства іноді вивішують такі прапори, як веселковий прапор ЛГБТК+, щоб відсвяткувати Місяць гордості або з інших нагод. Як повідомило DailyMail.com знайоме джерело, угода про витрати заборонить цю практику і будь-які інші прапори, що піднімаються над будівлею.

Республіканці в Палаті представників і демократи в Сенаті обговорювали угоду про фінансування шести урядових установ за зачиненими дверима напередодні п’ятничного дедлайну для часткового закриття уряду.

Текст угоди на суму 1 трильйон доларів досі не оприлюднено, а час спливає, щоб дати законодавцям час на ознайомлення з законопроектом і голосування за нього до 23:59 п’ятниці.

Очікується, що він пройде обидві палати, незважаючи на опозицію з правого флангу, і президент Джо Байден підпише його як закон.

Угода забезпечить грошима міністерства оборони, фінансових служб, внутрішньої безпеки, праці, охорони здоров’я, освіти, закордонних справ і законодавчу гілку влади.

Очікується, що законопроект також включатиме 12 000 нових спеціальних імміграційних віз для афганських союзників і продовження на один рік міжнародних зусиль з профілактики ВІЛ/СНІДу. Тим часом республіканці, як очікується, вимагатимуть фінансування додаткових місць для утримання мігрантів.

Однією з найгостріших точок угоди є фінансування програми ООН, яка надає допомогу палестинським біженцям. Близькосхідне агентство ООН для допомоги палестинським біженцям і організації робіт (БАПОР) протягом десятиліть забезпечувало охорону здоров’я, харчування, інфраструктуру та освіту в Газі.

Однак нещодавно агентство зажило сумної слави через те, що 12 з 30 000 його співробітників нібито брали участь у різанині 7 жовтня, в результаті якої було вбито понад тисячу ізраїльських цивільних осіб.

Після того, як стало відомо, що деякі працівники БАПОР симпатизують ХАМАСу, республіканці зажадали припинити фінансування агентства.

В даний час БАПОР отримує фінансування через щорічний законопроект про фінансування Державного департаменту, який включений в угоду, оприлюднену Джонсоном в неділю.

“У жодному законопроекті, який я підтримаю, не буде жодної копійки для БАПОР”, – заявив сенатор Ліндсі Грем, республіканець, який очолює підкомітет, що контролює діяльність агентства ООН, виступаючи в Сенаті в четвер.

Його думку поділяє головний республіканський асигнувальник Сенату Сьюзан Коллінз з штату Мен.

“Ми можемо спрямувати фінансування через інші установи, – сказала вона нещодавно. Ми не збираємося підтримувати UNRWA”.

Демократи також засудили дії співробітників БАПОР, які допомагали Хамасу, але підтвердили, наскільки важливу роль відіграє організація в наданні допомоги палестинцям, які її потребують.

“БАПОР є необхідністю для того, щоб мати можливість доставити ту величезну кількість допомоги, яка нам потрібна”, – заявила нещодавно депутат Лора ДеЛауро, конгресмен від штату Коннектикут, головний асигнувальник від Демократичної партії в Палаті представників Конгресу.

Раніше Конгрес ухвалив угоду про фінансування на суму 460 мільярдів доларів 8 березня, всього за кілька годин до того, як закінчилися гроші, виділені для агентств.

За словами спікера Джонсона, угода “забезпечила ключові перемоги консервативної політики” у розмірі приблизно 460 мільярдів доларів, незважаючи на “розділений уряд”, і відхилила “ліві пропозиції”.

Цей законопроект передбачав фінансування шести федеральних відомств, серед яких міністерства торгівлі, юстиції, науки, енергетики, водних ресурсів, внутрішніх справ, навколишнього середовища, військового будівництва та транспорту, а також житлово-комунального господарства.

Він також передбачав “глибокі скорочення” для Агентства з охорони навколишнього середовища (10%), АТФ (7%) і ФБР (6%), що, за словами Джонсона, “поставило під загрозу наші свободи і нашу економіку”.

Оприлюднення тексту законопроектів про видатки дає законодавцям 72 години на ознайомлення з ними перед голосуванням, яке, ймовірно, відбудеться цього тижня.

Наступне голосування в Палаті представників очікується о 18:30 у вівторок.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар