Адам Ламберт порозумівся з приводу коментаря про натурала у ролі Джорджа Майкла

Адам Ламберт вважає, що його іронічний коментар про можливу участь Тео Джеймса в байопіку про Джорджа Майкла не так зрозуміли.

40-річний Ламберт назвав “безглуздим” твердження, що лише актори-геї можуть грати персонажів-геїв.

Минулого тижня Адам Ламберт (Adam Lambert) потрапив у заголовки, коли прокоментував новину про зірку “Білого лотоса” Тео Джеймса, який придивляється до ролі Джорджа Майкла: “Ура, ще один натурал, який грає гей-ікону…

“Мій справжній коментар, невеликий саркастичний коментар, був про те, що актор-натурал грає гей-ікону… Я в жодному разі не вважаю, що гей-персонажів можуть грати тільки гей-актори. Це було б смішно. Показовий приклад : блискуча гра Скута МакНейрі…” – сказав Адам Ламберт, наводить його слова “Out”.

Йдеться про фільм “Чарівна країна” (Fairyland), у якому Скут МакНейрі грає богемного батька у Сан-Франциско 1970-х років. Прем’єра “Чарівної країни”, знятої Ендрю Даремом на основі мемуарів Алісії Ебботт, відбулася 20 січня на кінофестивалі “Санденс”. Алісія Ебботт – дочка поета, письменника, бісексуала та гей-активіста Стіва Ебботта (1943-1992), який помер від СНІДу у віці 48 років.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією