Лесбійка із Шимкента (Казахстан) розповіла про буллінг на роботі

Жителька Шимкента, місто в Казахстані, розповіла, як щодня стикається із засуджуючими поглядами, переслідуванням та цькуванням у улюбленому місті, передає ІА «NewTimes.kz» із посиланням на Otyrar.

Дівчина закінчила університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит» і зараз працює у будівельній компанії. За її словами, можливість реалізуватися в улюбленій професії затьмарює безперервний буллінг з боку колег.

«Я тему своєї орієнтації взагалі не порушую на роботі. Та й у принципі намагаюся уникати теми ЛГБТ, бо знаю, яка у колег позиція, але вони постійно заводять тему про геїв та лесбійок і закидають мені жахливі речі», — зізнається мешканка Шимкента.

Керівництво та всіх співробітників компанії дівчина заблокувала у соціальних мережах. Але, каже, переглядати її Instagram стали з фейкових сторінок, а згодом з’ясувалося, що під маскою незнайомців переховувався її керівник.

“Я сходила на концерт співачки LP. Коли прийшла на роботу, на мене чекала очна ставка. Керівництво почало обурюватися, мовляв, чому я ходжу на такі концерти, і тицяло в обличчя, що співачка — лесбійка. А потім пішли ще й повідомлення з «лівих» номерів ночами з претензіями на мою зовнішність», — нарікає дівчина.

Після цього вона не знаходить спокою. Вже багато місяців не було жодного дня, щоб можна було дійти до будинку без огляду та страху.

«Заходячи до під’їзду, постійно обертаюсь, щоб переконатися, що я одна. Якось я йшла з дівчиною вулицею, і ми трималися за руки. Виклично себе не поводили. Раптом до нас підійшли двоє мужиків і почали чіплятися і ображати нас. Завели за гаражі. Я теж запальна і відразу ж полізла на рожон, але, на щастя, конфлікт вдалося запобігти. Прикро, що людям не має значення, чим ти захоплюєшся, у чому сильний, які в тебе таланти, їх цікавить лише те, з ким ти спиш», — каже дівчина.

До таких вуличних ситуацій дівчина вже звикла. Каже, неодноразово обурені чоловіки намагалися вчинити фізичне насильство. Колеги по цеху наполегливо радять пройти лікування, щоб назавжди «вибити цю дурницю з голови».

Казахстан — це правова держава, де для звільнення співробітника потрібні вагомі підстави, а те, як працівник проводить дозвілля і з ким будує своє особисте життя, його особистий вибір, підсумувала фахівець. І кожному з нас необхідно навчитися не порушувати особисті межі іншої людини та цікавитися здебільшого своїм життям.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією