50% трансгендерної та небінарної молоді у США думали про самогубство

Тривожно високі показники депресії, тривоги та спроб самогубства поширені у ліберальних та консервативних регіонах.

Понад 50% трансгендерної та небінарної молоді у штатах США серйозно розглядали можливість самогубства минулого року, згідно з новими даними опитування про погіршення кризи психічного здоров’я молоді ЛГБТК+.

Trevor Project, некомерційна організація, що займається запобіганням самогубствам серед ЛГБТК+ серед молоді, опублікувала дані про майже 34 000 квір- та транс-молоді у віці від 13 до 24 років на рівні штату, що показують тривожно високий рівень спроб самогубства, депресії та тривоги серед ліберальних та консервативних груп регіону.

У штатах, де законодавці агресивно проводять антитрансгендерне законодавство, включаючи Техас та Арканзас, спостерігається надзвичайно високий рівень суїцидального ризику. Хоча в деяких прогресивних штатах, включаючи Нью-Йорк, Каліфорнію та Орегон, цей показник майже такий самий.

Публікація даних відбувається на тлі посилення урядових обмежень на права гомосексуалів та трансгендерних людей у консервативних штатах. А також на тлі масових актів насильства, спрямованих проти ЛГБТ+-заходів та просторів для ЛГБТК+ по всій території США.

За повідомленням Washington Post, у 2022 році до законодавчих зборів штатів було подано понад 150 законопроектів про обмеження життя трансгендерних людей, що є найвищим показником в історії країни. Багато з цих законопроектів націлені на транс-молодь, у тому числі обмежують їхній доступ до медичної допомоги, яка підтверджує гендер, участь у спорті та можливість користуватися туалетами, що відповідають їхній гендерній ідентичності.

Дослідження показало, що в Каліфорнії, густонаселеному штаті, де нещодавно було прийнято закон про захист транс-молоді, 44% молоді ЛГБТК+ вважали себе суїцидальними, а 14% намагалися покінчити життя самогубством.

Для транс- та небінарних респондентів результати були гіршими: 54% розглядали можливість самогубства та 19% намагалися вчинити самогубство. А 70% ЛГБТК+ молоді в штаті заявили, що зазнали дискримінації. 62% заявили, що не можуть отримати доступу до психіатричної допомоги.

Рівень трансгендерної та небінарної молоді, яка серйозно подумує про самогубство, був однаковим у наступних за величиною штатах: 56% у Техасі; 54% у Флориді; 50% у Нью-Йорку; 54% у Пенсільванії; 51% в Іллінойсі; 54% в Огайо; 55% у Грузії; 53% у Північній Кароліні; та 52% у Мічигані.

16-20% трансгендерної та небінарної молоді повідомили про спроби самогубства у цих штатах. Більшість також сказала, що хотіла, але не отримувала допомоги.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією