«Злочин на ґрунті ненависті». У Києві чоловіки в мілітарному одязі напали на представників ЛГБТ+ спільноти

7 квітня у Києві невідомі напали на представників ЛГБТ+ спільноти. Пара йшла Андріївським узвозом, тримаючись під руки.


Про це, як передає NV, потерпілі повідомили у Мережі.

Коли вони прямували у напрямку Контрактової площі, перетнулися з чоловіками у мілітарному одязі.

«Обступили колом і почали питати, що це в мене за значки на рюкзаку. У мене на ньому багато значків, наприклад, з гербом України або зі стіною Будинку художників. Проте молодиків зацікавили ті, що з символікою ЛГБТІК+», — діляться потерпілі.

Після цього нападники почали вимагати віддати їм значки на що отримали відмову: «Зі сторони нападників звучали аргументи, що деякі з них військові й тому їхня думка й погляди важливіші, а також те, що «п*дорам не місце в нашій країні». На аргумент Алекса [один із постраждалих — ред.], що ми все ще тут і все ще живі прозвучало, що «це можна виправити» і що «влітку повернеться ультрас і все це виправить».

Коли нападники почали використовувати фізичну силу, потерпілі скористалися балончиком та почали тікати. У відповідь один з невідомих наздогнав постраждалих і також використав балончик.

Парі вдалося добігти до одного з пабів, де відвідувачі викликали поліцію: «Поліція приїхала, винуватців свята затримали по факту, на місці пригоди. Один із них навіть у присутності поліції казав, що „вирішить це по-іншому“. Ми написали заяви, я сьогодні поїду знімати тілесні [ушкодження]. На жаль, оскільки ми не дочекалися, коли нас конкретно відмудохають і маємо лише легкі тілесні й оскільки профільного законодавства з покаранням за злочини на ґрунті ненависті в нас немає, інкримінують їм лише хуліганство. Навіть у разі зазначення, що напад було вчинено з мотив ненависті до ЛГБТ», — зазначили потерпілі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар