Завадюк: Абсолютно кожен має право на кохання. І неважливо, якої статі інша людина, яку ви кохаєте. Важливі лише почуття

Продюсер шоу “Голос країни” на “1+1 Україна” Володимир Завадюк 21 листопада в Instagram висловився на підтримку представників ЛГБТ-спільноти.


“Уявіть, що це життя – єдине життя, яке є у вас, і іншого вже ніколи не буде. Що ви оберете? Бути чесним із самим собою чи грати все життя чиюсь роль, боячись зазирнути собі в очі? – звернувся до підписників Завадюк. – Сьогодні я підняв важливу тему і надалі я буду піднімати її тільки частіше, тому що я бачу, скільки людей не наважуються на те, щоб бути собою. Бояться засудження, бояться бути не прийнятими в суспільстві”.

Він додав, що раніше і сам таким був, але “прийняв рішення бути собою й бути чесним із суспільством”.

“Хоч і наша країна тільки на шляху до повного сприйняття ЛГБТК+ спільноти, узаконення цивільних шлюбів, а також загального сприйняття суспільством важливих істин, що любов – це завжди любов. Я все одно вірю, що нам вдасться це зробити. Бо абсолютно кожна людина має право на кохання. І неважливо, якої статі інша людина, яку ви кохаєте. Важливі лише почуття та ваша справжня місія. ЛГБТК+ нічим не відрізняються від гетеросексуальних пар, і я дуже хочу, щоб права були завжди рівними. Без хейту, негативу, стереотипів, бруду”, – додав продюсер.

Завадюк наголосив, що вірить у те, що це вдасться зробити.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Zavadiuk Volodymyr (@zavaduk)

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар