Законопроєкт, анонсований сумнозвісним нардепом Георгієм Мазурашу, №6326 було знято з розгляду у Верховній Раді

Його повна назва звучить так: «Проект Закону про внесення змін до Бюджетного Кодексу України щодо недопущення витрачання бюджетних коштів на пропаганду педофілії, гомосексуалізму та трансгендеризму». Його було внесено 19 листопада 2021 року. Про що ж він був?

Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» прочитали пояснювальну записку до законопроєкту. Це було важко читати, особливо у контексті того, що це було написано справжнім народним обранцем, та ще й від партії діючого Президента, Володимира Зеленського. Тож, до «перлів»:

  • ЛГБТ-спільноти протягом багатьох років намагаються довести суспільству, що їхній спосіб життя є вродженим на відміну від зоофілії, некрофілії чи педофілії.
  • Що насправді ховається за нав’язуваним Україні терміном “гендер”? Антисімейна гендерна ідеологія передбачає руйнування інституту сім’ї, як союзу чоловіка та жінки. Основною тезою гендерної ідеології є заперечення природних статей, натомість проголошується право обирати так званий “гендер”. В результаті руйнується переконання, що хлопець є хлопцем, дівчина – дівчиною, а сім’я – це союз чоловіка і жінки.

Повітря в легені набрали? Зараз буде прям вогонь:

  • «Гендер» буде витлумачено як визнання, що людина не народжується ні чоловіком, ні жінкою, а сама може вибирати собі стать … Таким чином, термін «гендер» увійшов у наше законодавство та поклав початок широкій пропаганді гендерної рівності, яка за суттю своєю є явною чи прихованою пропагандою гомосексуалізму та трансгендеризму, що випливає з визначення терміну «гендер»
  • пропаганда педофілії, гомосексуалізму та трансгендеризму є не менш небезпечною, ніж пропаганда комунізму і фашизму

За бажанням, ви й самі можете ознайомитися із повною версією цього madness opus, за посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=73239

І так, ця людина працює на державній посаді. За наші з вами податки. І належить до правлячої партії в країні. Звісно, тут немає ніякої «зради», що доводить сам факт того, що цей ганебний законопроєкт було знято з розгляду. Та окрім нього ще є 6325, 6327 та 6473. Запасаємося попкорном і чекаємо другої серії, далі “ой як буде”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією