За різноманіття! Новий канал підтримав місяць прайду в ефірі

25 червня в ефірі Нового каналу поряд  із логотипом телеканалу було розміщене сердечко в кольорах веселки.

Протягом червня, який у світі називають прайд-місяцем, Новий канал підтримував тему захисту рівних прав для ЛГБТ+ спільноти в соцмережах. Ми ділилися з підписниками добірками фільмів та серіалів про ЛГБТ+, а також пригадували всесвітньо відомих персонажів, які є представниками спільноти. 25 червня Новий вже в ефірі доєднається до прайд-місяця, який відзначають у всьому світі! На добу біля логотипу телеканалу з’явилось сердечко в кольорах веселки.

– Це вперше, коли національний телеканал долучається до підтримки прайд-місяця у своїй ефірній графіці. Ми хочемо використати можливості нашого ефіру, щоб підтримати різноманіття, інклюзивність та виступити проти дискримінації та насилля. Цьогоріч ми робимо це з думкою, зокрема, про всіх ЛГБТ+ військових та волонтерів, які продовжують боронити нашу країну, – розповідає маркетинг-директорка Нового каналу Ольга Балабан. – Ми любимо кожного нашого глядача та глядачку. І ця любов не залежить від їхніх статі, віку, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації чи будь-яких інших ознак. Всі українці різні, але рівні! І всіх нас об’єднує любов – до країни та одне одного.

Новий канал вже не вперше підтримує рівні права для представників та представниць ЛГБТ+ спільноти. Пригадаємо серіал «Перші ластівки», який став першим кейсом на українському телебаченні, що зачепив та підтримав тему рівності прав та свобод для всіх людей.

Ми пишаємося нашою аудиторією в соцмережах та глядачами телевізійного ефіру, які поділяють наші цінності й поважають свободу проявів, думок та ідентичності людей.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією