Торжество кохання у Мехіко. Масове одностатеве весілля і церемонія отримання нових документів транс*людьми

Сотні одностатевих пар і трансгендерних жителів Мексики взяли участь у масовій шлюбній церемонії, що відбулася 23 червня, за день до щорічного прайду у Мехіко.

На цьому ж заході трансгендерні люди отримали нові документи, відсвяткувавши завершення адміністративного шляху до легальної зміни гендерної ідентичності. “Під гаслом “Рука об руку, ми крокуємо з гордістю” 120 пар уклали шлюб“, – йдеться в повідомленні мерії.

38-річна Кейла Еспіноса отримала свідоцтво про шлюб зі своєю партнеркою Ванезою Гарсією. Вона сказала, що для неї дуже хвилююче зробити цей крок після стількох років спільного життя: “Я не думала, що це станеться так. Це неймовірно…

Едгар Мендоза, який уклав шлюб після 10 років спільного життя з партнером, сказав: “Це дуже важливий документ, він – більше, ніж шматок паперу або символ шлюбу. Це безпека, яку я можу гарантувати своїй родині“.

Мексико-Сіті легалізував рівність у шлюбі в грудні 2009 року. Закон набув чинності в березні 2010-го. Того ж року Верховний суд Мексики постановив, що всі штати мають визнати ліцензії на шлюб, видані в Мексико-Сіті. Минулого року Тамауліпас став останнім із 32 штатів країни, який визнав рівність шлюбу.

Ще 131 особа в Мексико-Сіті найближчим часом завершать адміністративні процедури із зміни гендерної ідентичності, додає мерія, пише “Advocate”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією