Євген Карась в Твіттері звинуватив військову Аліну Сарнацьку у невиконанні службових обов’язків

Про це ГО «Українські ЛГБТ+ військові за рівні права» сповіщує у соцмережах.

Днями гомофоб Євген Карась в Твіттері звинуватив військову, учасницю нашого обʼєднання, Аліну Сарнацьку у невиконанні службових обов’язків, некомпетентності як бойової медикині, а в якості доказів він навів безіменні скріншоти повідомлень.

Звинувачення переросли в кібербулінг військової, яка з початку повномасштабного вторгнення на передовій. Цікаво те, що він це заявив після того, як Alina Sarnatska запросила його до себе в окопи – «Приїжджайте, зустрінемося. Можу відвезти поблизу наших окопів. Пишіть в лічку про час і місце». Зустрічі, звісно, не відбулося. Постає питання: чому час на участь в інтервʼю, ефірах ЗМІ, масових заходах і на цькування військовослужбовців завжди є, а приїхати наживо до передової можливості не знайшлося.

Карась завжди шукає різні причини для булінгу військових: то через те, що це жінка-бійчиня, то орієнтація не та, то етнічність не та, то за підтримку медканабісу. У Євгена Карася та росіян є одна велика спільна риса – цькування і ненависть до українських військових, зокрема до тих, що належать до нашого обʼєднання.

🥴 Євген любить лякати свою аудиторію в соцмережах «страшними трансгендерами», «бойовими геями» та «гей-парадами», так само як Соловйов та Скабєєва в ефірі «расія 1». Схоже на те, що найбільше, чого боїться Карась – це не щоденний геноцид українців, а факт існування ЛГБТ+ людей, які працюють на перемогу на відміну від щоденного поділу своїх же співвітчизників на касти, яким Євген займається, здається, вже як систематичною роботою.

💪 На противагу словам Карася, за Аліну вступилися її побратими – реальні люди, яких евакуювала і якими опікувалась Аліна. За час повномасштабного вторгнення Аліна показала себе як професійна військова, надала медичну допомогу більше як півсотні бійців і продовжує служити до перемоги.

Ми пишаємось, що така надійна професіоналка як Аліна є членкинею нашого об’єднання українських ЛГБТ+ військових. Дякуємо тобі за службу! 🦄

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією